De'Longhi kávovary Zobrazit popis

Baví vás moderní vychytávky? S kávovarem De´Longhi si připravíte kávu z postele, nachystáte dětem horkou čokoládu nebo si v létě vychutnáte pořádné ice café. Podlehněte italskému designu, snadnému ovládání a pestré škále možností, které kávovary De´Longhi nabízí.

Produkty

De´Longhi : Dáte přednost automatu nebo sáhnete po páce?

V nabídce kávovarů De´Longhi si najde to své opravdu každý. Ať už vaše srdce tíhne k pákovému kávovaru, nebo chcete dát přednost pohodlí a rychlosti s automatickým kávovarem. Společnost De´Longhi má desítky druhů barev i designů, které zapadnou do každé domácnosti.

V nabídce najdete třeba i extra úzký automatický kávovar, díky kterému ušetříte v kuchyni místo. Nebo chytrý kávovar, se kterým připravíte dětem horkou čokoládu a sobě ledovou kávu nebo i čaj, a to pomocí chytré aplikace. S tou zvládnete přípravu kávy nejen na dálku, ale pamatuje si i osobní preference jednotlivých členů domácnosti.

De´Longhi: Jednička na trhu ve světě kávovarů

Kávovary De´Longhi jsou na trhu k mání už od roku 1974 a díky svému bytelnému designu i velkému množství funkcí patří mezi nejprodávanější kávovary na světě. V nabídce společnosti De´Longhi naleznete téměř veškeré druhy kávovarů od překapávačů přes pákové kávovary až po chytré kávovary. Tato italská značka je známá zejména nezaměnitelným designem a kvalitním zpracováním.