De'Longhi ECZ351W Scultura

Pákové espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Objem vodního zásobníku: 1400 ml, Typ náplně kávy: kapsle, mletá, Způsob přípravy mléčné pěny: parní tryska, Výška: 30,5 cm, Šířka: 24,2 cm, Hloubka: 38,2 cm, Hmotnost: 4,4 kg. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

1,5 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Pákový kávovar De'Longhi ECZ351W Scultura vytvoří pomocí cappuccino systému bohatou pěnu pro cappuccino či latte. Tryska smíchá páru, vzduch a mléko, a vytváří tak bohatou, krémovou pěnu pro dokonalé cappuccino.

De'Longhi Scultura ECZ 351.W

 • Parní tryska pro napěnění mléka
 • Ohřívací plocha pro šálky
 • Tlak čerpadla 15 barů
 • Příprava 2 káv současně
 • Snadná údržba kávovaru
 • Automatické vypnutí kávovaru

Pákový kávovar ECZ 351.W z kolekce Scultura zaujme nejen svým designem v klasické bílé barvě, ale především svou funkčností a dokonalou chutí espressa s oříškovou pěnou na povrchu. Ruční tryska na napěnění mléka zajistí lahodné cappuccino s krémovou mléčnou pěnou.

Ideální teplota pro každou kávu

Pro dosažení plného aroma kávy je důležitá správná teplota vody. Kávovar má proto integrovaný nerezový bojler pro dosažení ideální teploty při servírování. Dva samostatné termostaty pro regulaci teploty vody a páry zajišťují rychlé zahřátí celého systému.

Dokonalé espresso s pěnou

Pro ovládání kávovaru stačí otočit knoflíkem nebo stisknout tlačítko. Součástí balení jsou sítka pro přípravu jednoho nebo dvou šálků kávy, která vám umožní připravit 2 espressa najednou, aniž by to jakkoli ovlivnilo jejich kvalitu a chuť. Sítka mají dvojitou stěnu, která zajistí bohaté aroma a oříškovou pěnu. K dispozici je také sítko vhodné pro E.S.E. lusky.

Dokonalé cappuccino

Milovníci krémového cappuccina si nyní mohou připravit mléčnou pěnu pomocí "Cappuccino System". Integrovaná tryska na napěnění mléka je pohyblivá a umožňuje autentickou přípravu kávových specialit, ať už se jedná o jemné latte macchiato nebo intenzivní flat white. Tryska je vyrobena z nerezové oceli pro komfort a snadnou údržbu.

Extra funkce

Výšku odkapávací misky lze nastavit, což umožňuje používat různé výšky šálků. Kávu lze připravit do elegantních šálků na latte macchiato nebo do oblíbeného hrnku. Ideální teplota servírování je zaručena díky přihrádce na nahřívání šálků. Zásobník na vodu má objem 1,4 litru.

Pohodlí a jednoduchost

Snadno přístupné části zajišťují maximální pohodlí a radost z každodenního používání kávovaru. Nádržku na vodu lze snadno vyjmout a naplnit, odkapávací misku lze vyprázdnit bez větší námahy. Součásti lze mýt v myčce nádobí. Díky funkci automatického vypnutí dochází k úspoře energie, i když na to uživatel zapomene. Kávovar má možnost použití vodního filtru nebo Softballs pro změkčení vody pro dlouhotrvající a efektivní provoz.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita v šálcích 2
Objem vodního zásobníku 1400 ml
Maximální provozní tlak 15 Bar
Způsob přípravy mléčné pěny parní tryska
Typ kávovaru Espresso - pákové
Vestavěný mlýnek Ne

Hodnocení

1,5 / 5

2 recenze De'Longhi ECZ351W Scultura

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Ivaylo

8. 3. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • ted jsou lepsi kávovary
 • automaticke

kavovar je nic moc


Jaroslav

25. 11. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Pokud to máte s pákou ,,v ruce", dělá poměrně dobrou kávu
 • Ohřev vody je poměrně rychlý
 • Ohřívač šálků nemá dostatečnou teplotu
 • Přesně po dvou letech a dvou měsících odešel do věčných lovišť, stejně jako jeho předchůdce, tedy výdrž cca 1200 káv.

DeLonghi kávu umí, stejně jako design ale už je to druhý pákový pressovač v ceně přes 5 tis. co odešel těsně po záruce. Za to má u nás doma DeLonghi už stopku.