De'Longhi ECAM 370.70.B Dinamica Plus

Zobrazit

 • Doprava zdarma
 • 12 % zpět na Věrnostní kartu
 • Sleva 20 %

Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávová zrna: 300 g, Smart (ovládání mobilem): Ne, Přednastavené programy: Ano, Cappuccino 1 tlačidlem: Ano, Počet uživatelských profilů: 1, Počet přednast.nápojů: 13,


Cena 17 989 Kč

Sleva 20 % z ceny doporučené výrobcem: 22 590 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 158,68 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Plně automatický kávovar De'Longhi ECAM 370.70.B Dinamica Plus, černá barva, 13 přednastavených nápojů, 1 800 ml vodní zásobník, 0,6l nádoba na mléko, objem nádoby na kávová zrna 300 g, 13 stupňů jemnosti mletí, provozní tlak 19 barů, nastavitelné množství vody a kávy, vestavěný TFT dotykový displej, časovač, automatické vypnutí, odvápňovací systém, příkon 1 450 W.

De'Longhi ECAM 370.70.B Dinamica Plus

 • Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí
 • Automatický systém napěňování mléka
 • Osobní nastavení kávy a uložení do My Menu
 • Barevný dotykový displej
 • Automatická funkce čištění a odvápňování
 • Tlak čerpadla: 19 barů

De'Longhi ECAM 370.70.B Dinamica Plus

Nastavte si chuť své oblíbené kávy. Kávovar připraví váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka. Aby však byla káva připravena vždy podle vaší chuti, funkce „my“ umožní upravit velikost, aroma, poměr kávy a mléka a následně uložit do paměti přístroje. V nastavení je také možnost zvolit požadovanou teplotu vody pro přípravu nápoje.

Kvalitní ocelový mlýnek

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovary De´Longhi mají zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou tak přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé! Navíc díky tvz. "Tubeless Systému" se snižuje na minimální množství kávy, která zůstává v mlýnku. Vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě namleté ​​kávy.

Správná teplota vody

Pro dosažení plného aroma z čerstvě namleté ​​kávy je důležitá správná teplota vody, proto jsou kávovary De´Longhi vybaveny systémem „Termoblok“ s vysoce přesným elektronickým ovládáním. Dvě topná tělesa pracují nezávisle na sobě, jedno zajistí optimální teplotu vody pro přípravu kávy, a to druhé páru na napěnění mléka. Výhodou je také tichý provoz a rychlé nahřátí celého systému.

Vyjímatelná spařovací jednotka

Důležitou součástí kávovaru je tzv.  jednotka vyluhovače, která dávkuje čerstvě umletou kávu tak, jako by to prováděl profesionální barista. Patentovaná jednotka vyluhovače De´Longhi má nastavitelnou komoru, která dokáže zpracovat různé množství kávy dle zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, aby bylo možné ji alespoň jednou v měsíci opláchnout pod tekoucí vodou, bez nutnosti používat chemické čistící prostředky.

Intuitivní ovládání 

Díky velkému dotykovému displeji s rozlišením 3,5" je používání kávovaru jednoduché a intuitivní. Interaktivní panel a menu v českém jazyce vás jednoduchým způsobem provedou celým procesem přípravy kávy a všemi kroky spojenými s údržbou kávovaru. Funkce "Smart One Touch" řídí nápoje podle intenzity používání, takže váš oblíbený nápoj máte vždy po ruce.

Krémová mléčná pěna

Patentovaný LatteCrema systém vám připraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mléčnou pěnou, že jej budete chtít pít každý den. Dokonce si můžete vybrat jeden ze tří stupňů napěňování – horké mléko, střední pěna nebo hustá pěna. LatteCrema systém si poradí i s napěněním sójového, mandlového či rýžového nápoje. Pro snadnější údržbu a čištění mléčného systému je karafa vybavena funkcí - automatické čištění, která spustí cyklus proplachování vodou a proudem páry. Kromě toho můžete všechny součásti karafy umýt v myčce na nádobí. Ušetříte čas a budete mít jistotu, že karafa je dokonale čistá.

Vlastní nastavení kávy

Kávovar připraví váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka. Aby však byla káva připravena vždy podle vaší chuti, funkce „my“ umožní upravit velikost, aroma, poměr kávy a mléka a následně uložit do paměti přístroje. V nastavení je také možnost zvolit požadovanou teplotu vody pro přípravu nápoje.

Užitečné funkce

Při používání kávovaru zajisté oceníte praktické funkce jako je nastavitelná výška adaptéru, možnost připravit pouze horkou vodu na čaj nebo 2 espressa zároveň, což ušetří čas. V kávovaru je také možné použít předem umletou kávu, například bezkofeinovou. Aby připravené nápoje vydržely horké delší dobu, disponuje kávovar praktickou funkcí nahřívání šálků. Díky funkci „Statistika“ si můžete jednoduše ověřit kolik káv a mléčných nápojů jste na kávovary připravili.

Automatické procesy čištění

Pro ještě lepší uživatelský komfort jsou kávovary De´Longhi vybaveny automatickým procesem čištění a odvápňování. Z vnitřního okruhu se zbytky kávy odstraňují již při zapnutí kávovaru a to během automatického proplachování. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla vaše káva správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se vnitřní okruh znovu propláchne a zbaví se tak kávových usazenin. Kávovar ohlašuje odvápňování a jednoduše vás provede jednotlivými kroky procesu odvápňování vašeho kávovaru. Části kávovaru lze také mýt v myčce nádobí.

Automatické vypnutí

Funkce automatického vypnutí umožňuje šetřit energii a péči o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Stačí jen nastavit jeden z pěti dostupných intervalů, po uplynutí zvoleného intervalu se kávovar automaticky přepne do pohotovostního režimu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 300 g
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet uživatelských profilů 1
Počet přednast.nápojů 13

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze De'Longhi ECAM 370.70.B Dinamica Plus

100% Kvalita
Vynikajicí

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

TOMÁŠ

8. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Menu v češtině, vynikající mléčný systém,
 • Lze použít i mletou kávu
 • Mohl být i na vyšší sklenice- vejde max cca 14,5 cm

Tento kávovar je opravdu vynikající volba pro každého milovníka kávy. Ale pozor rapidně se zvýší spotřeba kávy a mléka :-). Děti napěněné mléko zbožňují.


Vladka

31. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáJan

28. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Vzhled

Super