DéLonghi ECAM 350.55 B Dinamica

5 Všechna hodnocení (2)


Cena na prodejně:

16 609 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 22 990 Kč
Ušetříte: 27.76 %
Měsíčně na splátky spočítat od 1660.9 Kč

Cena v e-shopu:

16 609 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 22 990 Kč
Ušetříte: 27.76 %
Měsíčně na splátky spočítat od 1660.9 Kč

Na objednávku Kdy bude produkt na prodejně?

Příplatkové služby

Prodloužená záruka o 1 - 3 roky

Prodloužená záruka o 1 - 3 roky

Získejte jistotu bezplatnné opravy výrobku i po skončení zákonné záruky. Zobrazit více informací

Příplatkové služby

Pojištění náhodného poškození zboží

Pojištění náhodného poškození zboží

Získejte jistotu bezplatné opravy při náhodném poškození. Zobrazit více informací

Nákupem získáte 166,09 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plně automatické espresso Delonghi ECAM 350.55 B vám připraví nejen výbornou, ale i kvalitní kávu každý den a to díky jeho vynikajícím funkcím. voji oblíbenou kávu si připravíte jednoduše stiskem jednoho tlačítka, ať už je to latte macchiato, nebo voňavé cappuccino. Součástí je tichý mlýnek na kávu, kde si můžete nastavit až 13 stupňů hrubosti mletí. Zrnka kávy jsou uzavřeny v nádobě s vzduchotěsným krytem, aby se zachovala jejich sytá aroma. Zásobník na vodu s držadlem, který lze vybírat má objem 1,8 litru a průhledný zásobník na kávová zrna má kapacitu 300 gramů.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Delonghi ECAM 350.55 B

Vysoce kvalitní plně automatický kávovar působí opravdu luxusním dojmem. Vyniká mimořádně jednoduchým ovládáním, které si rychle osvojí každý. S jeho pomocí si můžete přímo u vás doma snadno připravit oblíbenou šálek vašeho espressa nebo cappuccina. Můžete při tom využít celou řadu vymožeností od mlýnku na čerstvá kávová zrna až po mléčnou trysku s jejíž pomocí vytvoříte na kávě závěrečnou úpravu v podobě chutné a husté mléčné pěny. Kávovar nabízí špičkový výkon a velkou kapacitu v zvlášť kompaktních rozměrech. (Rozměry (Š x V x H): 23,6 x 34,8 x 42,9 cm).

Mlýnek na kávu

Pokud milujete vůni čerstvě umleté ​​kávy pak jistě využijete praktický zabudovaný kávový mlýnek. Při přípravě kávy je ideální používat čerstvě umletou kávu a to pro vás s tímto mlýnkem nebude problém. Při každém mletí vám bude kuchyň nádherně vonět čerstvě umletou kávou. Mlýnek se dá nastavit na 13 stupňů hrubosti mletí a dá se nastavit i síla aroma. Volba závisí na druhu připravované kávy. Zásobník na kávu má kapacitu až 300 gramů.

Dokonalá mléčná pěna

Díky perfektní trysce si doma snadno a rychle připravíte dokonalou mléčnou pěnu. Vychutnejte si oblíbené cappuccino, caffe latte nebo latte macchiato. Bohatou, nadýchanou a hustou mléčnou pěnu si vytvoříte za pár sekund.

Množství speciálních káv stisknutím tlačítka

Uspokojení vašich různých chutí na různé kávy vám zajistí sortiment voleb různých káv od espressa až po Lattemacchiato. Zásobník na vodu s držadlem a s možností vybírání má objem 1,8 litru.

My Coffee

Navíc své oblíbené nastavení si můžete uložit pomocí funkce My Coffee. která umožní naprogramování přípravy vaší oblíbené kávy. Díky inovativní funkci uložení nastavení velikosti, intenzity a teploty kávy si pokaždé připravíte nápoj přesně tak, jak ho máte nejraději. Příprava bude pak možná jediným stisknutím tlačítka.

Pre-Brew aroma system

Intelligentný systém Pro-Brew aroma dodá vaší kávě mnohem lepší aroma. Tento systém je vyvinut tak, že káva prochází po semletí párou, která zvýrazní její chuť a aroma. Vaši přátelé a známí tak budou mít vždy zážitek ze skvělé a lahodné kávy, kterou Vám budou závidět.

Výškově nastavitelný výpust kávy

Výpust kávy je připraven pro současnou přípravu dvou šálků chutného nápoje. Abyste mohli použít tu správnou velikost poháru, lze výpusť výškově nastavit od 84 - 135 mm.

Automaticke čištění

Pravidelný proces odstraňování vodního kamene prodlužuje životnost vašeho kávovaru. Kávovar vás nejen upozorní na nutnost jeho vyčištění ale i automaticky odstraní vodní kámen, když je to potřeba. Péče o čistotu espresovače je opravdu velmi jednoduchá.

 

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Značka: Delonghi
Šířka: 45 cm
Výška: 25 cm
Vestavěný displej: Ano
Kapacita vodního zásobníku: 1800 ml
Maximální provozní tlak: 15 Bar
Způsob připravy pěny: nádoba na mléko
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Vestavěný mlýnek: Ano

Další vlastnosti

Značka: Delonghi
Kapacita v šálcích: 2 Kus
Kapacita vodního zásobníku: 1800 ml
Maximální provozní tlak: 15 Bar
Způsob připravy pěny: nádoba na mléko
Objem nádoby na kávová zrna: 300 g

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 45 cm
Výška: 25 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 11 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

iSpotřeba el.energie: 1450 W

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Typ náplně kávy: zrna, mletá
Vestavěný mlýnek: Ano

Ostatní

Kód produktu: DELONGHI ECAM 350.55 B

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Průměrné hodnocení

90% Perfektní

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

  • -Plná spokojenost oproti předchozí Bosch TC -Jednoduché ovládání -Perfektně vylisované suché kotouče sedliny -Pěna na Capučíno...Huuustýýý -Vše možno nastavit podle vlastní chuti -!!Ale "moje menu"nastavíš jedno Capučíno ,jedno ,laté,jedno café.. .....přesto jednoduše změním "moje capučíno" na silnější atd. - na počítadle je už 240 porcí kávy -Celkově není hlučný , -Dobrá volba

    Jiří21.1.2018 4

  • Pavla30.11.2017 5

Nahoru

Příslušenství k tomuto produktu

Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce

Nahoru