De'Longhi ECAM 22.110SB Magnifica S


Automatické espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Mletá káva, Způsob přípravy mléčné pěny: parní tryska, Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 250 g, Odvápňovací systém, Samočistění, Počet přednastavených nápojů: 4, Automatické vypnutí, Výška: 35,1 cm, Šířka: 23,8 cm, Hloubka: 43 cm, Hmotnost: 9 kg, Barva: stříbrná. Více info


Cena 10 059 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 101 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

21×

91.4% Kvalita
Výborná

88.6% Hodnota za peníze
Výborná

21 nákup

Zobrazit 21 recenzí

Popis produktu

Automatické espresso De'Longhi ECAM 22.110SB Magnifica S má možnost volby velikosti šálku, aromata a teploty, přičemž můžete použít jako zrnkovou, tak i mletou kávu. Součástí kávovaru je tichý mlýnek na kávu, kde si můžete nastavit až 13 stupňů hrubosti mletí. Zrnka kávy jsou uzavřeny v nádobě se vzduchotěsným krytem, aby se zachovala jejich sytá aroma. Oblíbené cappuccino nebo latte macchato si jednoduše připravíte pomocí napěňovací trysky. Velkou výhodou tohoto automatu, je funkce samočištění, která vám šetří čas a nahrazuje manuální čištění.

Automatické espresso De'Longhii ECAM 22.110SB Magnifica S

  • Ocelový mlýnek s 13 stupni hrubosti mletí
  • Osobní nastavení aroma, velikosti a teploty kávy
  • Automatická funkce čištění a odvápňování
  • Parní tryska na pěnění mléka
  • Tlak čerpadla 15 barů
  • Příprava 2 káv současně

Vždy čerstvě namletá káva

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovary De'Longhi mají zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou naprosto přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy. Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé! Navíc díky tzv. "Tubeless Systému" se snižuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě umleté kávy.

Moderní systém ohřevu vody "Termoblok"

Pro dosažení plného aroma z čerstvě namleté kávy je důležitá správná teplota vody, proto jsou kávovary De'Longhi vybaveny systémem "Termoblok" s vysoce přesným elektronickým ovládáním. Dvě topná tělesa pracují nezávisle na sobě, jedno zajistí optimální teplotu vody pro přípravu kávy a druhé páru pro napěnění mléka. Výhodou je také tichý provoz a rychlé nahřátí celého systému.

Vyjímatelná spařovací jednotka

Důležitou součástí kávovaru je tzv. spařovací jednotka, která dávkuje a pěchuje čerstvě namletou kávu tak, jako by to dělal profesionální barista. Patentovaná spařovací jednotka De´Longhi má nastavitelnou komoru, která dokáže zpracovat různé množství kávy podle druhu zvoleného nápoje. Navíc je vyjímatelná, aby bylo možné ji alespoň jednou za měsíc propláchnout pod tekoucí vodou bez nutnosti používat chemické čisticí přípravky.

Vychutnejte si své oblíbené cappuccino

Kdo si rád pochutná na krémovém cappuccinu může si připravit mléčnou pěnu pomocí tzv. "Cappuccino systému". Integrovaná tryska na pěnění mléka umožní autentickou přípravu kávových specialit, ať už je to nadýchané cappuccino, jemné latte macchiato nebo intenzivní flat white.

Nastavte si chuť své oblíbené kávy

Kávovar připraví váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka. Aby však byla káva připravena vždy podle vaší chuti je možné upravit velikost kávy, intenzitu a požadovanou teplotu a následně uložit do paměti přístroje.

Užijte si další extra funkce kávovaru

Při používání kávovaru určitě oceníte praktické funkce jako je nastavitelná výška adaptéru, možnost připravit pouze horkou vodu na čaj nebo 2 espressa současně pro úsporu času. V kávovaru je také možné použít předem namletou kávu, například bezkofeinovou. Aby připravené nápoje vydržely déle horké, disponuje kávovar praktickou funkcí nahřívání šálků.

Jednoduchá údržba kávovaru

Pro ještě lepší uživatelský komfort jsou kávovary De´Longhi vybaveny automatickým procesem čištění a odvápňování. Z vnitřního okruhu se zbytky kávy odstraňují již při zapnutí přístroje během automatického proplachování. Zároveň se nahřívá vnitřní okruh, aby měla káva správnou teplotu. Před vypnutím kávovaru se vnitřní okruh znovu propláchne a zbaví kávových usazenin. Kávovar sám ohlásí nutnost odvápnění a jednoduše vás provede jednotlivými kroky procesu odvápnění. Části kávovaru je také možné mýt v myčce nádobí.

Nastavení tvrdosti vody

Specifickou vlastností kávovarů De'Longhi je možnost naprogramování tvrdosti používané vody. Na výběr jsou 4 stupně tvrdosti. Zároveň se doporučuje používání vodního filtru. Ten nejen předchází tvorbě vodního kamene v přístroji, ale také prodlužuje jeho životnost. Má také vliv na chuť a aroma kávy.

Funkce automatického vypnutí

Funkce automatického vypnutí umožní šetřit energii a pečovat o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Stačí jen nastavit jeden z pěti dostupných intervalů, po jejichž uplynutí se přístroj automaticky přepne do pohotovostního režimu. Nemusíte se bát ani o čistotu přístroje, protože před vypnutím se vnitřní okruh automaticky propláchne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1800 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 250 g
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ne
Počet přednastavených nápojů 4

Hodnocení

4,8 / 5

21 recenzí De'Longhi ECAM 22.110SB Magnifica S

91.4% Kvalita
Výborná

88.6% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

11. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze DobráLudvík

20. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


Dobrý poměr - výkon/cena


Pavel

20. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíJakub

4. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Pocit z čerstvé kávy v poklidu domova
  • Automatické proplachování při zapnutí/vypnutí
  • Nastavení množství vody do šálku

Po měsíci a půl kile čerstvě upražené kávy jsme zatím spokojeni.