De'longhi EC9155.GR La Specialista Arte zelený


Pákové espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Objem vodního zásobníku: 2000 ml, Typ náplně kávy: zrna, Vestavěný mlýnek, Způsob přípravy mléčné pěny: parní tryska, Odvápňovací systém, Počet teplotních nastavení: 3, Výška: 40 cm, Šířka: 27,5 cm, Hloubka: 36,5 cm, Hmotnost: 8,8 kg. Více info

Barva


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 120 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pákové espresso De'longhi EC9155.GR La Specialista Arte nabízí řadu nástrojů, které vám umožní prožít baristický zážitek u vás doma. Intuitivní ovládací panel se 3 funkcemi zajistí snadné a okamžité kávové potěšení. Pomocí parní trysky My LatteArt si můžete personalizovat všechny mléčné nápoje. Kávovar La Specialista Arte je vybaven kompletní baristickou sadou: profesionální pěchovadlo, pěchovací podložka, trychtýř na dávkování a pěchování, konvička na mléko a 2 velikosti jednostěnných filtrů.

Pákové espresso De'longhi EC9155.GR La Specialista Arte 

Namlít kávová zrna podle jejich druhu, precizně kávu upěchovat, zajistit správnou teplotu vody a nakonec ručně napěnit mléko pro stylový latte art? Pákový kávovar La Specialista Arte přináší autentický baristický zážitek do vašeho domova.

  • Kónický ocelový mlýnek
  • Dvě nezávislá topná tělesa
  • Tryska na pěnění mléka
  • Osobní nastavení nápojů
  • Sada pro precizní pěchování
  • Snadná údržba a odvápňování

Perfektní namletí kávových zrn

Prvním krokem k dosažení nejlepších výsledků v šálku je přesné namletí kávových zrn. Kávovar La Specialista Arte má zabudovaný ocelový mlýnek s možností nastavit 8 stupňů hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou precizní, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy.

Optimální dávka kávy

Inovované sítko u kávovaru La Specialista nemá dvojité dno, a proto je možné pracovat s větším množstvím namleté kávy. Sítko na jednu porci pojme až 12 gramů, dvojité sítko až 20 gramů kávy. Dávku lze jednoduše přizpůsobit otočením kolečka na ovládacím panelu.

Autentický zážitek z přípravy bez nepořádku

Prémiová baristická sada vám zjednoduší celý proces přípravy kávy. Speciální dávkovací trychtýř umožňuje mletí bez nepořádku, takže v okolí přístroje není rozsypaná káva. Pěchovací podložka a pěchovadlo z nerezové oceli napomáhají konzistentnímu a rovnoměrnému upěchování.

Stabilní teplota pro excelentní chuť

Každý druh kávových zrn vyžaduje specifické nastavení teploty vody. La Specialista Arte nabízí 3 teplotní profily, což odpovídá rozsahu teplot mezi 92 a 96 °C. Technologie „Aktivní kontrola teploty“ pak zajistí, aby vybraná teplota byla stabilní v průběhu přípravy, a tím zajištěna i ideální extrakce kávy.

Krémová mléčná pěna

Pomocí "My LatteArt" systému našleháte mléčnou pěnu přesně podle vašich představ. Tryska k pěnění mléka inspirována profesionálními kávovary, zajistí přiměřený objem páry pro našlehání hedvábné textury s mikrobublinkami. Ideální pro vaši kreativní chvilku s LatteArt.

Espresso nebo Americano?

Pákový kávovar La Specialista nabízí 2 přednastavené recepty, které si můžete zvolit na předním panelu. Espresso je klasická italská receptura s oříškovou cremou a intenzivní chutí. Pro milovníky velké kávy je k dispozici americano, dvojitá dávka espressa zalitá horkou vodou s jemnou vrstvou cremy. Kávovar disponuje funkcí "předspaření", které zajistí optimální vlhkost kávového puku před samotnou extrakcí.

Nápoje na míru

Funkce „MY“ vám umožní jednoduše přizpůsobit přednastavené kávové recepty. S kávovarem La Specialista Arte můžete používat hrníčky až do výšky 11 cm a podstavec pro espresso šálek zajistí dokonalou cremu. Kromě toho je kávovar vybaven separátní tryskou pro výdej horké vody přímo do šálku. Tuto funkci je možné použít jak k prodloužení espressa, tak pro přípravu čaje.

Jednoduchá údržba

Tlak čerpadla je 15 barů a analogový ukazatel slouží k zobrazení optimálního tlaku při extrakci kávy. Na kávovaru můžete nastavit tvrdost vody. Pro jednoduchou údržbu vám přístroj sám ohlásí, že je potřeba jej odvápnit. Poté stačí otočit kolečkem pro odvápňovací proces, přidat prostředek EcoDecalk a kávovar spustí automatický program.

A co více?

Vyjímatelný zásobník na kávová zrna má kapacitu 180 g. Kapacita nádržky na vodu je 1,7 l a chytrý senzor vás včas upozorní na nedostatek vody. V balení kávovaru najdete konvičku na mléko, baristickou sadu na dávkování a pěchování, pěchovadlo, jehlu na čištění parní trysky, odvápňovací prostředek, 2 sítka na kávu a podstavec pod espresso šálek. Design kávovaru zapadne do každé moderní kuchyně a dlouhá léta užívání zaručí tělo kávovaru z nerezové oceli.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 2000 ml
Maximální provozní tlak 15 Bar
Způsob přípravy mléčné pěny parní tryska
Typ kávovaru Espresso - pákové
Vestavěný mlýnek Ano
Počet teplotních nastavení 3
Objem nádoby na mléko 0.3 L

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí De'longhi EC9155.GR La Specialista Arte zelený

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi