De'Longhi EC850

 • Sleva

Pákové espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Objem vodního zásobníku: 1000 ml, Typ náplně kávy: mletá, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Výška: 30,5 cm, Šířka: 27,5 cm, Hloubka: 32 cm, Hmotnost: 7 kg. Více info


Cena 6 119 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 6 479 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 61 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

9 nákup

Zobrazit 9 recenzí

Popis produktu

Automatický a jedinečný kávovar De'Longhi EC850 umožňuje svým patentovaným systémem De'Longhi CAPPUCCINO připravit perfektní cappuccino nebo latte macchiato pouhým stiskem jednoho tlačítka. Rovněž jednoduchý systém automatického čištění Vás vůbec nebude zatěžovat s údržbou kávovaru

De'Longhi EC850

 • Automatický systém napěňování mléka
 • Moje espresso
 • Tlak čerpadla 15 barů
 • Příprava 2 káv současně
 • Snadná údržba kávovaru
 • Použití vysokých šálků

Ideální teplota pro každou kávu

Pro dosažení plného aroma kávy je důležitá správná teplota vody. Kávovar má proto integrovaný systém "Thermoblock", který umožňuje nastavit jednu ze tří teplotních úrovní pomocí přesného elektronického ovládání. Dva samostatné termostaty pro regulaci teploty vody a páry zajišťují rychlé zahřátí celého systému.

Dokonalé espresso s pěnou

K ovládání espresovače stačí otočit knoflíkem nebo stisknout tlačítko. Součástí balení jsou sítka pro přípravu jednoho nebo dvou šálků kávy, která vám umožní připravit 2 espressa najednou, aniž by to jakkoli ovlivnilo jejich kvalitu a chuť. Sítka mají dvojitou stěnu, která zajišťuje bohaté aroma a oříškovou pěnu. K dispozici je také sítko vhodné pro E.S.E. lusky.

Dokonalé cappuccino

"Automatický systém cappuccino" dokáže vytvořit tak hustou a krémovou mléčnou pěnu, že budete chtít výsledné cappuccino pít každý den. Pro snadnější údržbu systému na mléko je karafa vybavena funkcí automatického čištění, která spustí cyklus oplachování vodou a proudem páry.

Personalizace nápojů

Funkce "Moje káva" vám umožní nastavit velikost nápoje. Ať už člověk dává přednost klasickému espressu nebo kávě ve větším šálku či vysoké sklenici, přizpůsobení nápoje nebylo nikdy jednodušší.

Funkce navíc

Výšku odkapávací misky lze nastavit, což umožňuje různé výšky šálků. Kávu lze připravit do elegantních šálků na latte macchiato nebo do oblíbeného hrnku. Ideální teplota při servírování je zaručena díky přihrádce na nahřívání šálků. Objem nádržky na vodu je 1 l.

Pohodlí a jednoduchost

Snadno přístupné části zajišťují maximální pohodlí a radost z každodenního používání kávovaru. Nádržku na vodu lze snadno vyjmout a naplnit, odkapávací misku lze vyprázdnit bez větší námahy. Součásti lze mýt v myčce nádobí. Díky funkci automatického vypnutí dochází k úspoře energie, i když na to uživatel zapomene. Kávovar má možnost použití vodního filtru nebo Softballs pro změkčení vody pro dlouhotrvající a efektivní provoz.

Jedinečný design

Povrch kávovaru je z nerezové oceli a jistě se stane ozdobou každé kuchyně. Každodenní používání usnadňuje speciálně upravený povrch portafiltru. Použité materiály jsou vysoce kvalitní a zaručují spolehlivý provoz po mnoho let.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita v šálcích 2
Objem vodního zásobníku 1000 ml
Maximální provozní tlak 15 Bar
Způsob přípravy mléčné pěny nádoba na mléko
Typ kávovaru Espresso - pákové
Vestavěný mlýnek Ne

Hodnocení

4,9 / 5

9 recenzí De'Longhi EC850

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jaroslav

21. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Dárek, který nemá chybu.


JAROMÍR

14. 12. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoJAROSLAV

4. 1. 2019

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • -kvalitní kávovar
 • -jednoduchá obsluha
 • -hustá pěna

Protože jsme s ním maximálně spokojeni,koupili jsme jako dárek tento stejný a doufáme,že bude sloužit stejně dobře jako ten náš.


Jiří

22. 10. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Rychlý ohřev vody
 • Není moc hlučny
 • Snadná obsluha
 • Zatím žádné

Zakoupil sem jako dárek a přítelkyně je sním velmi spokojená.Vřele doporučuji.