De'Longhi EC260.BK Stilosa


Pákové espresso, Typ kávovaru: Espresso - pákové, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Objem vodního zásobníku: 1000 ml, Vestavěný displej: Ne, Typ náplně kávy: mletá, Vestavěný mlýnek: Ne, Způsob připravení pěny: parní tryska, Odvápňovací systém: Ano, Počet teplotních nastavení: 1, Výška: 28,5 cm, Šířka: 20,5 cm, Hloubka: 34,3 cm, Hmotnost: 4,3 kg. Více info


Cena 2 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 30 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Dynamické a kompaktní pákové espresso De'Longhi EC260.BK Stilosa pro přípravu bohatého a jemného espressa s perfektní pěnou. Díky Cappuccino systému si v pohodlí domova můžete dopřát celou řadu mléčných kávových kreací.

Pákové espresso De'Longhi EC260.BK Stilosa

  • Parní tryska na pěnění mléka
  • Nahřívací plocha na šálky
  • Tlak čerpadla 15 barů
  • Příprava 2 káv současně
  • Snadná údržba kávovaru
  • Použití vysokých šálků

Připravte si kávu s ideální teplotou

Pro dosažení plného aroma je důležitá správná teplota vody, proto je kávovar vybavený bojlerem z nerezové oceli, který připraví ideální teplotu podávané kávy. Dva samostatné termostaty pro regulaci teploty vody a páry zajistí rychlé nahřátí celého systému.

Espresso s perfektní cremou

Ovládání kávovaru je snadné, otočte knoflíkem nebo stiskněte tlačítko a vychutnejte si svůj oblíbený nápoj. Balení obsahuje sítka pro přípravu jednoho nebo dvou šálků kávy, díky tomu zvládnete připravit 2 espressa současně, aniž by to jakkoli ovlivnilo kvalitu a chuť. Sítka mají dvojitou stěnu, která zaručuje bohaté aroma a oříškovou cremu. K dispozici je také sítko vhodné pro pody E.S.E. Tlak 15 barů zajistí optimální extrakci kávy.

Vychutnejte si své oblíbené cappuccino

Kdo si rád pochutná na krémovém cappuccinu může si připravit mléčnou pěnu pomocí "Cappuccino systému". Integrovaná tryska na pěnění mléka je pohyblivá a umožní autentickou přípravu kávových specialit, ať už je to jemné latte macchiato nebo intenzivní flat white. Materiál trysky je z nerezové oceli pro komfort a snadnou údržbu.

Extra funkce kávovaru

Nastavitelná výška odkapávacího tácku umožňuje používání různě vysokých šálků. Můžete připravit kávu do elegantních sklenic na latte macchiato nebo do svého oblíbeného hrnečku. Ideální teplota podávané kávy je garantována díky odkládací ploše pro nahřívání šálků. Objem nádržky na vodu je 1,1 l.

Komfort a snadné používání

Pro maximální komfort a radost z každodenního používání kávovaru jsou všechny díly snadno přístupné. Nádržku na vodu jednoduše vyjmete a naplníte, odkapávací tácek vyprázdníte bez většího úsilí. Díly je možné mýt v myčce nádobí. Funkce automatického vypnutí vám umožní šetřit energii a pečovat o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Kávovar umožňuje vložit vodní filtr nebo Softballs pro změkčení vody pro dlouholetý a efektivní provoz.

Exkluzivní design kávovaru

Provedení kávovaru je kombinací matných a lesklých detailů. Odkapávací tácek je vyroben z nerezové oceli a zůstane jako nový díky praktické mřížce. Při každodenním používání oceníte speciálně upravený povrch portafiltru pro pohodlnou manipulaci. Vysoká kvalita použitých materiálů garantuje spolehlivé fungování po mnoho let.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Delonghi
Vestavěný displej Ne
Kapacita v šálcích 2 Kus
Objem vodního zásobníku 1000 ml
Maximální provozní tlak 15 Bar
Způsob připravy pěny parní tryska
Typ kávovaru Espresso - pákové
Vestavěný mlýnek Ne
Počet teplot.nastavení 1

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze De'Longhi EC260.BK Stilosa

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Růžena

30. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jsem spokojená splnilo to můj účel
  • Nic co by mělo