5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Ruční kultivátor Delimano Tornadica Mini je určen pro ty, kteří milují pěstování květin, keřů, okrasných rostlin a rádi se starají o svou zeleninovou zahrádku. Pomůže zvládnout důkladné kypření menší plochy před výsadbou nebo odstraňování plevele mezi řádky zeleniny, v květinovém záhoně, mezi hustě osázenými sazenicemi, mladými rostlinami a na místech, kde je obtížné nebo nežádoucí použít motyku nebo rýč. Ručním kultivátorem Tornadica Mini jednoduše a rychle uděláte jamky pro zasazení květin, zeleniny nebo sazenic. Stačí použít jednu ruku, váží jen 700 gramů.

Práce v zahradě bude zábavou

Zahradničit můžete i bez zbytečného ohýbání se, klečení a vstávání. Vyzkoušejte šikovného pomocníka, který vám usnadní sázení a vybírání plevele.

Sázení nikdy nebylo snazší

Spirálové hroty se snadno zavrtají do půdy, vyberou ji, provzdušní, vytáhnou plevel a pomohou vám nasadit nové rostliny. Je to rychlé a jednoduché řešení. S vytrháváním plevele se nemusíte trápit na kolenou.

Unikátní design

Spirálové hroty dlouhé 11 cm jsou vyrobeny z odolné ručně kované oceli. Speciální tvar nepoškodí vaše rostliny, snadno je vytáhne ze země i na těch nejnedostupnějších místech.

Dlouhá rukojeť šetří vaše záda

Inovativní design šetří vaše záda a chrání je před možnými zraněními při pracích v zahradě. Tlak se rovnoměrně rozdělí mezi svaly na rukou, zádech a nohou.

Vlastnosti Delimano Tornadica Mini

  1. Hravě odstraníte plevel
  2. Vytáhnete kořenovou zeleninu bez poškození
  3. Uvolníte a provzdušníte půdu
  4. Připravíte si jamku pro sázení

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Delimano Tornadica Mini ruční kultivátor

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Rene

31. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí