Delimano Mini Tornadica ruční kultivátor

Ruční kultivátor Delimano Tornadica Mini je určen pro ty, kteří milují pěstování květin, keřů, okrasných rostlin a rádi se starají o svou zeleninovou zahrádku. Pomůže zvládnout důkladné kypření půdy menší plochy před výsadbou nebo odstraňování plevele mezi řádky zeleniny, v květinovém záhoně, mezi hustě osázená sazenicemi, mladými rostlinami a na místech, kde je obtížné nebo nežádoucí použít motyku nebo rýč. Ručním kultivátorem Tornadica Mini jednoduše a rychle uděláte jamky pro zasazení květin, zeleniny nebo sazenic. Stačí použít jednu ruku, váží jen 700 gramů. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Práce v zahradě bude zábavou

Záhradkárčiť můžete i bez zbytečného ohýbání, klečení a vstávání. Vyzkoušejte šikovného pomocníka, který Vám usnadní sázení a vybírání plevele.

Sázení nikdy nebylo snazší

Spirálové hroty se snadno zavrtají do půdy, vyberou ji, provzdušní, vytáhnou plevel a pomohou Vám nasadit nové rostliny. Je to rychlé a jednoduché řešení. Už se nemusíte trápit s vytrháváním plevele kolenou.

Unikátní design

Spirálové hroty dlouhé 11 cm jsou vyrobeny z odolné ručně kované oceli. Speciální tvar nepoškodí Vaše rostliny, snadno je vytáhne ze země i na těch nejnedostupnějších místech.

Dlouhá ručka bude šetřit vaše záda

Inovativní design šetří Vaše záda a chrání ho před možnými zraněními při pracích v zahradě. Tlak se rovnoměrně rozdělí mezi svaly na rukou, zádech a nohách.

Vlastnosti Delimano Tornadica Mini

  1. Hravě odstraníte plevel.
  2. Vytáhnete kořenovou zeleninu bez poškození.
  3. Uvolníte a provzdušníte půdu.
  4. Připravíte si jamku na sázení.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Delimano

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 10 cm
Hmotnosť: 900 g
Výška: 60 cm
Hloubka: 9,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: kultivátor Mini Tornadica

Ostatní

Kód produktu: 110069966

Recenze Delimano Mini Tornadica ruční kultivátor

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Delimano Mini Tornadica ruční kultivátor