De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R červená


Rychlovarná konvice, Objem: 1700 ml, Materiál: nerez, Příkon: 2000 W, Automatické vypnutí, Ochrana proti vyvařování vody, Ochrana proti přehřátí. Více info

Barva


Cena 1 979 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Rychlovarná konvice De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R s matným povrchem v červeném provedení s nerezovými detaily. Je vybavena 3násobnou bezpečnostní ochranou, 1,7litrovým objemem a odnímatelným filtrem.

De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R

  • Jedinečný lesklý povrch z nerezové oceli
  • Třístupňová bezpečnostní ochrana
  • 360° otočná základna pro snadné použití
  • Vyjímatelný a omyvatelný filtr proti vodnímu kameni
  • Skryté topné těleso
  • K dispozici v několika barevných variantách
  • Objem 1,7 l
  • Příkon 2 000 W

Kávovar De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R je autentický, stylový a elegantní. Je vyroben z nerezové oceli s chromovanými a matnými detaily. Snídaňová kolekce De'Longhi Icona Capitals přináší nadčasový a elegantní design s nádechem italského stylu v zářivých barvách.

Design je nadčasový

Konvice zaujme exkluzivním nerezovým povrchem a barevným provedením, takže se skvěle hodí do každé kuchyně. Další výhodou je designové zpracování a velmi rychlý ohřev vody. Konvice má skryté topné těleso a vyjímatelný omyvatelný filtr.

Snadno se používá

Díky možnosti otáčení podstavce o 360° je používání konvice opravdu pohodlné. Otočná základna a v ní navinutý napájecí kabel zajišťují plné pohodlí a volnost při používání.

Praktický ukazatel hladiny vody

Zajímavý je integrovaný ukazatel hladiny vody, díky kterému máte množství vody v konvici plně pod kontrolou. Konvice má také světelný indikátor, který signalizuje zapnutí konvice, a její používání je velmi intuitivní.

Údržba je snadná

Vyjímatelný filtr proti vodnímu kameni je omyvatelný, což usnadňuje čištění konvice a přispívá k lepší kvalitě vody. Tento filtr zajišťuje lahodné horké nápoje v plné chuti a nejlepší kvalitě.

Bezpečnost je zásadní

Konvice má třístupňový bezpečnostní systém, který ji chrání před spuštěním bez vody. Konvice se automaticky vypne, když se voda uvaří nebo když se sejme z podstavce. To vše zajišťuje bezpečné a pohodlné používání konvice. Kromě toho je konvice vybavena skrytým topným tělesem, které zvyšuje ohřevnou plochu a bezpečnost při používání. Izolace topného tělesa eliminuje problém s usazováním vodního kamene, což usnadňuje celkové udržování konvice v čistotě.

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál nerez
Zvuková signalizace Ne
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ne
Objem 1700 ml

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze De'Longhi Icona Capitals KBOC 2001.R červená

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Michal

3. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí