De'Longhi EC885.GY Dedica Arte


Pákové espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Objem vodního zásobníku: 1000 ml, Typ náplně kávy: mletá, Způsob přípravy mléčné pěny: parní tryska, Odvápňovací systém, Počet teplotních nastavení: 3, Výška: 30,5 cm, Šířka: 14,9 cm, Hloubka: 33 cm, Hmotnost: 4,2 kg. Více info


Cena 5 389 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 54 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kompaktní pákové espresso De'Longhi EC885.GY Dedica Arte s profesionálním tlakem 15 barů a parní tryskou My LatteArt, která je ideální pro našlehání hedvábně jemné textury pro dokonalé mléčné nápoje.

Pákové espresso De'Longhi EC885.GY Dedica Arte

  • Osobní nastavení kávy
  • Tlak čerpadla 15 barů
  • Příprava 2 káv současně
  • Snadná údržba kávovaru
  • Použití vysokých šálků
  • Tryska na pěnění mléka

Připravte si kávu s ideální teplotou

Pro dosažení plného aroma je důležitá správná teplota vody, proto je kávovar vybaven systémem "Termoblok". Vysoce přesné elektronické ovládání umožňuje nastavit jednu ze tří úrovní teploty vody a tím připravit ideální teplotu podávané kávy. Dva samostatné termostaty pro regulaci teploty vody a páry zajistí rychlé nahřátí celého systému.

Espresso s perfektní cremou

Ovládání kávovaru je snadné, otočte knoflíkem nebo stiskněte tlačítko a vychutnejte si svůj oblíbený nápoj. Balení obsahuje sítka pro přípravu jednoho nebo dvou šálků kávy, díky tomu zvládnete připravit 2 espressa současně, aniž by to jakkoli ovlivnilo kvalitu a chuť. Sítka mají dvojitou stěnu, která zaručuje bohaté aroma a oříškovou cremu. K dispozici je také sítko vhodné pro pody E.S.E. Tlak 15 barů zajistí optimální extrakci kávy.

Krémová mléčná pěna

Pomocí "My LatteArt" systému našleháte mléčnou pěnu přesně podle vašich představ. Tryska na pěnění mléka inspirována profesionálními kávovary, zajistí přiměřený objem páry pro našlehání hedvábné textury s mikrobublinkami. Ideální pro vaši kreativní chvilku s LatteArt.

Přizpůsobte si svůj nápoj

Díky funkci "Moje káva" si nastavíte velikost vašeho oblíbeného nápoje a budete se moci pokaždé radovat z přesně takové chuti kávy, jakou máte rádi. Bez ohledu na to, zda preferujete klasické espresso nebo větší šálek kávy, vlastní nastavení nápoje nebylo nikdy jednodušší.

Extra funkce kávovaru

Nastavitelná výška odkapávacího tácku umožňuje používání různě vysokých šálků, dokonce až 12 cm. Můžete připravit kávu do elegantních sklenic na latte macchiato nebo do svého oblíbeného hrnečku. Ideální teplota podávané kávy je garantována, nejen díky možnosti nastavit jednu ze tří úrovní teploty kávy, ale také díky odkládací ploše pro nahřívání šálků. Objem nádržky na vodu je 1,1 l.

Komfort a snadné používání

Pro maximální komfort a radost z každodenního používání kávovaru jsou všechny díly snadno přístupné. Nádržku na vodu jednoduše vyjmete a naplníte, odkapávací tácek vyprázdníte bez většího úsilí. Díly je možné mýt v myčce nádobí. Funkce automatického vypnutí vám umožní šetřit energii a pečovat o životní prostředí, i když na to sami zapomenete. Kávovar umožňuje vložit vodní filtr nebo Softballs pro změkčení vody pro dlouholetý a efektivní provoz.

Design a provedení z nerezové oceli

Povrch kávovaru je z nerezové oceli. Ať už si vyberete jakoukoliv barvu, kávovar se stane ozdobou vaší kuchyně. Při každodenním používání oceníte speciálně upravený povrch portafiltru pro pohodlnou manipulaci. Stálost materiálů, z nichž je vyroben, navíc zajistí jeho spolehlivé fungování po mnoho let.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita v šálcích 20
Objem vodního zásobníku 1000 ml
Maximální provozní tlak 15 Bar
Způsob přípravy mléčné pěny parní tryska
Typ kávovaru Espresso - pákové
Vestavěný mlýnek Ne
Počet teplotních nastavení 3

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze De'Longhi EC885.GY Dedica Arte

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

11. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • nejvíce mne baví příprava, používání páky a temperu
  • pokud se neporouchá, tak budu spokojený

Používám mlýnek Hario Mini. Jemnost mletí - otočení nastavovacím šroubkem 5. Jemnější již kávovar nezvládá přetlačit. Stejně tak je potřeba brát ohled na množství kávy. Ideál je buď použití odměrky či 8g. Hlavně co se týče jemnosti mletí, je znát limitace takovéhoto přístroje a to je potřeba vzít v potaz při koupi, není to profi stroj, který by zvládl dosáhnout stabilního tlaku. I přesto je, dle mého názoru, výsledek velmi dobrý. Tvoří se kréma a výsledné espresso je velmi dobré. Vyzkoušena zrnka jak lehce pražená, tak silně, arabica a též i kombinace s robustou. Příprava capuccina je o cviku. Né vždy se mi podaří mléko našlehat ideálně, ale jde to a pokud se podaří, tak i Late art. Jediná otázka, která zbývá, je poruchovost. Doufejme, že kávovar vydrží, zatím ho mám na toto hodnocení příliš krátce.


Vladyslav

10. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí