Dark Project 87 Fuji EN černo-bílá


Klávesnice, Podsvícení, Programovatelné klávesy, Lokalizace klávesnice: US/EN, Typ spínače: g3ms Sapphire Mechanical, Provedení: Kabelové, USB, Podporovaný OS: Windows, Mac OS, mix barev. Více info


Cena 1 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 17 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kompaktní herní klávesnice Dark Project 87 Fuji v černo-bílém provedení disponuje nastavitelným RGB podsvícením, mechanickými spínači G3MS Sapphire s výdrží 50 milionů stisku i klávesami z odolného ABS plastu.

Kompaktní rozměry

Herní klávesnice Dark Project 87 Fuji je v černo-bílém provedení s propracovanými detaily, díky kterým vynikne ve vaší herní sestavě. Díky svým kompaktním rozměrům nezabere na vašem stole mnoho místa, čímž uvolní prostor pro další příslušenství a pohodlnější manipulaci během dlouhých herních maratonů.

Snadné ovládání podsvícení

Tato klávesnice je vybavena plnohodnotným RGB podsvícením s širokou škálou přizpůsobitelných efektů. Uživatelé si navíc mohou vybrat z řady 16,7 milionu barev a nastavit si tak dokonalou atmosféru. Samostatná dioda pod každou klávesou poskytuje směrový světelný paprsek a umožňuje ovládat barvu, intenzitu a jas pomocí speciálního softwaru Dark Project nebo stisknutím přednastavených klávesových zkratek, které najdete v uživatelské příručce přiložené v balení.

Mechanické spínače G3MS Sapphire

Inovativní konstrukce mechanických spínačů G3MS Sapphire se vyznačuje zmenšenou styčnou plochou mezi dříkem (pohyblivou částí) a krytem, což vede k menší třecí ploše. Díky tomu tyto spínače nabízejí pozoruhodně hladký chod a eliminují tlačení pružiny a jakýchkoli nepříjemných zvuků, které se běžně vyskytují u jiných typů spínačů. Spínače zajišťují dostatečnou životnost s životností až 50 milionů stisknutí.

ABS tlačítka

Materiálem krytů herních kláves je ABS, což je jeden z nejoblíbenějších materiálů používaných pro mechanické klávesnice současnosti. Použita byla také výrobní technologie Double-Shot (dvojité lití). Každá klávesnice (s výjimkou speciálních kláves) je vyrobena z průsvitného ABS plastu s bílou a černou povrchovou úpravou. Jednotlivé symboly jsou vytvořeny pomocí laseru, který vrchní vrstvu tohoto povlaku změní na průhledný materiál, který vede světlo z RGB LED diod. Díky této technologii je efekt RGB podsvícení skutečně jedinečný a také zajišťuje, že popisky nikdy nevyblednou ani po intenzivním používání.

Klíčové vlastnosti

  • Skelet, TKL 80 %
  • Rozložení: ANSI (EN)
  • G3MS Sapphire
  • RGB 16,7 milionu barev
  • Materiál krytu kláves: ABS
  • Stabilizátory: montáž na desku
  • Stabilizátory: předmazané
  • Hotswap
  • Plně přizpůsobitelný software

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití herní
Lokalizace klávesnice US/EN
Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Mac OS, Windows
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Dark Project 87 Fuji EN černo-bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi