Daniela Peštová doporučuje výrobky Rowenta

Daniela Peštová doporučuje vybrané kvalitní produkty pro péči o tělo značky Rowenta.

Daniela Peštová doporučuje

Daniela&Rowenta

Rowenta rozumí náročným ženám,“říká Daniela Peštová, světově úspěšná supermodelka a ambasadorka prémiových produktů značky Rowenta. Péči o tvář, vlasy i tělo považuje za samozřejmost, která by měla být vlastní každé ženě. Sází na kvalitu všeho, co používá. A jako trojnásobná matka si váží i času, který při každodenní péči dokáže ušetřit. Daniela Peštová doporučuje produkty Rowenta poskytující špičkovou péči na nejvyšší úrovni, profesionální výsledky a šetřící čas díky pokročilým technologiím.

1. Žehlička na vlasy Rowenta Brush & Straight SF7510F0

Rowenta žehlička na vlasy

  • Tato žehlička zachová vlasům perfektní vzhled vyžehlených vlasů. Žehlička příznivě působí na skleslé a ochablé vlasy. Žehlička obsahuje integrovanou kartáč, který zvětšuje objem vyžehlených vlasů. Vlasová žehlička se dokáže nahřát do 15 sekund a okamžitě používat. Prostřednictvím LCD displeje lze nastavit optimální teplotu po 10 °C (od 130 °C - 200 °C). Vlasová žehlička disponuje bezpečnostním zámkem a otočnou přívodním kabelem. Po 1 hodině se žehlička automaticky vypne. Plocha žehlícího prkna: 25 x 90 mm.

2. IPL epilátor Rowenta EP9600F0 IPL Derma Perfect Instant Soft

Rowenta IPL epilátor

  • Vychutnejte si revoluci v odstraňování chloupků s unikátním přístrojem ROWENTA EP9600F0 IPL Derma Perfect Instant Soft. Dosáhnete skvěle hladké pokožky a svobody bez neustálého růstu chloupků, námahy a bolesti. Aktivní proud dokonale řízeného intenzivního pulzního světla umožňuje viditelnou redukci chloupků již po prvním použití. Těchto profesionálních výsledků dosáhnete v pohodlí vašeho domova.

3. Fén Rowenta Expertise Pro AC CV9520F0

Fén Rowenta

  • Nechte své vlasy zazářit dokonalým účesem, Profesionální vysoušeč vlasů Rowenta Expertise Pro AC CV9520F0 je vybaven 2300W AC motorem co zajistí dlouhou životnost - až 3x delší než u klasických vysoušečů. Můžete se těšit na všechny profesionální vlastnosti jako je například ionizační funkce, která zabraňuje elektrizování vlasů a propůjčuje jim hladkost a hedvábný lesk. Pro-Finisher zase umožňuje 2x rychlejší proudění vzduchu. Vlasy jsou vysušené rychlejší a zároveň zůstávají hydratované, zachovávají lesk a barvu.

4. Natáčecí kulma Rowenta CF3710F0 SO CURLS

Natáčecí kulma Rowenta

  • Tato automatická natáčecí kulma se vás překvapí se skvělými výsledky. Vytváří okouzlující vlny během chvilky. Ergonomický tvar kulmy umožňuje snadnou manipulaci ve vertikálním směru bez zatížení zápěstí. Na výběr máte tři možnosti nastavení směru tvorby kadeří - od obličeje, k obličeji a automatické střídání směru. Nastavit můžete i teplotu ve třech úrovních. Po 20 minutách nečinnosti se přístroj přepne do pohotovostního režimu a po 60 minutách se úplně vypne.

 

Publikováno: 01. 12. 2016