Danalock V3 set – Chytrý zámek a cylindrická vložka – Bluetooth & HomeKit

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 64,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Danalock V3 Homekit je kombinací inteligentního zámku a cylindrické vložky, která vám umožní otevírat vaše dveře inteligentnějším způsobem, a to pomocí Bluetooth, aplikace v smartphonu nebo s Apple Watch. Vhodný pro všechny běžné typy dveří, dokonce i na široké bezpečnostní dveře. Odolná konstrukce z eloxovaného hliníku, povrchová úprava proti poškrábání. Napájen baterií (4x CR123A) s výdrží až 1 rok. Využitelný i jako klasický zámek v případě odemknutí klíčem. Při automatickém ovládání zámku je nutné propojit Danalock V3 s lokátorem telefonu iBeacon. Příjem notifikací o využívání zámku, odemknutí, zamknutí i o stavu baterie. Možnost využívání funkce Auto Lock a Twist Assist. Technologie Apple HomeKit pro inteligentní ovládání vašeho domu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Inteligentní způsob odemknutí a zamknutí dveří

Vylepšete vaši domácnost a využijte inteligentní zámek Danalock V3 na otevírání a zavírání vchodových dveří. S Danalock V3 už nemusíte hledat klíče v tašce, protože na otevření vám postačí váš mobilní telefon (iOS, Android) nebo smart hodinky Apple Watch. Zámek V3 je oproti svým předchůdcům až 4x rychlejší, silnější a o něco menší.

Inteligentní domácnost

Vyzkoušejte jaké je to mít inteligentní dům právě pomocí inteligentního zámku Danalock V3 s technologií Apple  HomeKit. Zámek spolupracuje s mobilní aplikací a tak dokáže ovládat chytré zařízení ve vašem domě. Například při příchodu domů můžete už mít odemčené dveře, rozsvícené světla a vypnutý alarm.

Cylindrická vložka Gerda

Inteligentní zámek je vybaven bezpečnostní vložkou Gerda (bezpečnostní třída 6) s možností nastavení rozměrů za pomoci tří segmentů a jejich vzájemných kombinací. Je certifikovaná pro použití s chytrým zámkem Danalock V3. Hodí se k montáži do všech běžných typů dveří a rozměrově vystačí i na bezpečnostní dveře. Montáž je jednoduchá, stačí jej vložit do zámku.

Jednoduché ovládání

Zámek na vašich dveřích odemknete velmi rychle pomocí displeje chytrého telefonu. Pro ještě komfortnější otevírání, abyste nemuseli telefon vybírat z kapsy nebo tašky, je tu technologie iBeacon. Případně můžete na otevírání využít aplikaci pro Apple Watch. Odemknutí nastává v momentě, kdy aplikace Danalock vyšle v dosahu Bluetooth signál následně zpracován lokátorem iBeacon a ten odemkne Danalock V3 již z dálky (zámek otevře na 5 sekund). Oceníte to zejména tehdy, pokud máte plné ruce nebo nesete nákup.

Více vlastníků

Pokud nechcete být jediným vlastníkem inteligentního zámku Danalock, je tu pro vás jednoduché a bezpečné řešení. Přístup k zámku můžete mít vy, váš partner/partnerka i děti. Stačí jen vytvořit a odeslat trvalé, opakující se nebo dočasné přístupové klíče prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Při použití zámku například vašimi dětmi vám bude zaslána notifikace na váš smartphone. Takto budete mít přehled o tom, kdo vchází do vašeho domu.

Žádný únik informací

Danalock V3 je vybaven speciálním bezpečnostním TPM čipem, který brání úniku šifer třetím stranám. Při odesílání oznámení nedochází ke sdílení osobních nastavení klíčů a přenos dat je heslovaný pomocí protokolu TLS 1.2

Obsah balení:

Zámek Danalock V3
4 x baterie CR123A
Zadní montážní destička
Plastový (ABS) adaptér
1x vložka Gerda s nastavitelnou délkou
3x klíč
1x bezpečnostní karta umožňující duplikaci klíčů
1x sada šroubů různých délek (4x 2 ks) pro uchycení Danalocku V3 k vložce
1x pojistný šroub kování (montáž z boku dveří)
4x distanční rozpěrka
6x mosazný váleček
1x imbusový klíč 1,5 mm

Instruktážní video pro montáž

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ SMART produktu zabezpečovací systém
  • Oblast využítí zabezpečení

Další vlastnosti

Značka: Danalock
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 6 cm
Hmotnost: 710 g
Výška: 6 cm
Hloubka: 6 cm

Obsah balení

Obsah balení: cylindrická vložka, 4x CR123A baterie
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: Baterie

Datové uložiště

Použití: interní

Další parametry

Technologie: Bluetooth
Kompatibilní s hlas.asistentem: Apple Home Kit
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblast využítí: zabezpečení

Ostatní

Kód produktu: 1032060

Všechny parametry

Recenze Danalock V3 set – Chytrý zámek a cylindrická vložka – Bluetooth & HomeKit

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Danalock V3 set – Chytrý zámek a cylindrická vložka – Bluetooth & HomeKit