DANALOCK POLELOCK V3 Bluetooth, chytrý zámek

Nákupem získáte 38,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Inteligentní zámek Danalock Polelock V3 Bluetooth poskytuje vzdálené ovládání pro zamykání / odemykání dveří. Pracuje samostatně prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Výhodou je jednoduchá instalace, potřebná je však vhodná cylindrická vložka (není v balení). Inteligentní zámek je napájen 4x CR123 bateriemi (nejsou v balení). Ovládání mimo dosah Bluetooth lze s pomocí Wi-Fi bridge Danabridge V3. Zámek funguje s Android i iOS zařízeními pomocí aplikace Danalock od Poly-Control. Pro Apple zařízení s Danalock od Poly-Control ale není možné použít tento zámek s aplikací Domácnost přímo nainstalované v Apple zařízeních. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Nové standardy

Nová verze Danalock V3 je založena na přáních oddaných zákazníků a posledním vývoji v bezpečnosti dat a technologií inteligentních domácností. Menší, bezpečnější, odolnější a jednodušší na instalaci - to je zařízení Danalock V3, které je lídrem na trhu s inteligentními zámky.

Nejjednodušší přístup

Situace, že jste jediným vlastníkem vašeho Danalock zámku. Nicméně chcete, aby ostatní měli přístup do vašeho domova. Stačí vytvořit a odeslat trvalé, opakující se nebo dočasné přístupové klíče prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Notifikace přímo na váš smartphone, když uživatelé příjmu vaši pozvánku nebo když se zámek použije. Danalock usnadňuje dětem zamknout a odemknout dveře a přesně víte, kdy jsou dveře použity - a kým.

Jednoduché přizpůsobení a montáž

Danalock je jediný inteligentní zámek, který se hodí do každého regionu na celém světě - od USA a Evropy po Japonsko. Zámek funguje s Android i iOS zařízeními pomocí aplikace Danalock od Poly-Control. Pro Apple zařízení s Danalock od Poly-Control ale není možné použít tento zámek s aplikací Domácnost přímo nainstalované v Apple zařízeních. Montáž zařízení je jednodušší než kdykoliv předtím. Snadno jej napasujte do zámku a používejte.

Bezpečnostní čip na vysoké úrovni a AES 256

Danalock V3 je vybaven speciálním čipem TPM, který zvládne všechny bezpečnostní aspekty. Čip ukládá šifrovací klíče s mimořádně vysokou úrovní bezpečnosti. Spojení mezi telefonem a zařízením Danalock V3 se provádějí podobně jako TLS 1.2, který používají banky a bezpečnostní systémy po celém světě. Vysokou úroveň potvrdily společnosti jako Apple, Amazon, Google Nest a mnoho dalších.

Vlastnosti

 • Bluetooth 4.0 (BLE) Verze
 • Úroveň zabezpečení: 256bit AES
 • Materiál: eloxovaný hliník / ABS
 • Barva: stříbrná
 • Rozměry: 59 x 59 mm
 • Váha s baterií: 195 g
 • Napájení: 4x CR123 - je třeba je dokoupit
 • Životnost baterie: 6 - 12 měsíců (9000 cyklů)
 • Točivý moment: 1,5 Nm

Parametry produktu

Základní parametry

 • Technologie Bluetooth
 • Typ SMART produktu zabezpečovací systém
 • Oblast využítí zabezpečení

Další vlastnosti

Značka: Danalock
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 5,9 cm
Hmotnosť: 130 g
Výška: 5,9 cm
Hloubka: 5,9 cm

Obsah balení

Obsah balení: 4x CR123A baterie
Počet kusů v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájení: Baterie

Datové uložiště

Použití: interní

Další parametry

Technologie: Bluetooth
Typ SMART produktu: zabezpečovací systém
Oblast využítí: zabezpečení
Geolokace: Ano

Ostatní

Kód produktu: POLELOCKV3-BT

Všechny parametry

Recenze DANALOCK POLELOCK V3 Bluetooth, chytrý zámek

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k DANALOCK POLELOCK V3 Bluetooth, chytrý zámek