Další foto příslušenství

Ochraňte svůj fotoaparát proti poškrábání, prachu nebo otiskům s šikovou ochranou folií. Mrkněte i na další ochranné prvky jako jsou kryty na objektiv nebo pouzdra na baterie. Doplňte si svou výbavu o drobné fotopříslušenství, které udrží vaše drahé fotoaparáty a objektivy dlouho v bezpečí.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 2 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Jupio Univerzální nabíječka Olympus

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Jupio Univerzální nabíječka Olympus

10% sleva s kódem

Typ batérie: Li-Ion, Tester stavu baterií: Ne, Napětí: 240 V


Bežná cena 1 108 Kč

Cena s kódem 997,2 Kč

Jupio PowerLED 360 Soft Light

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

jupio-powerled-360-soft-light-led-svetlo

Šířka: 600 mm, Výška: 600 mm, Hmotnost: 3.53 g, Hloubka: 90 mm


6 990 Kč

O kategorii

Příslušenství pro fotoaparáty: Drobnosti pro všechny fotografy

Ať jste nadšený amatérský fotograf nebo profesionál, mrkněte na drobné příslušenství k fotoaparátům, které udrží displej foťáku nebo drahý objektiv v bezpečí.

Jaké drobnosti se vám hodí:

  • Ochranné fólie na displej fotoaparátu – není nic nepříjemnějšího, než poškrábaný nebo zašpiněný displej na foťáku. Ochrannou fólií zvýšíte odolnost displeje a ochráníte před škrábanci, prachem nebo znečištěním. Aplikace fólie je jednoduchá a rychlá.
  • Nabíječky na baterie – pro všechny případy se hodí mít u sebe také praktickou nabíječku na baterky. Případně si rovnou do své fotobrašny přibalte náhradní baterie. Zvlášť, jestli vyrážíte na celodenní focení. 
  • Kabely k fotoaparátům – občas potřebujete spojit foťák třeba s televizí, notebookem nebo počítačem. 
  • Selfie tyče – šikovný pomocník především při focení na mobilu. Pokud potřebujete pořádnou podporu pro svou zrcadlovku, tak mrkněte na stabilizátory nebo stativy

TIP: Jestli potřebujete foťák bezpečně převážet a chcete mít všechno příslušenství pěkně pohromadě, mrkněte také na fotobrašny a pouzdra.