Daewoo KOC 9Q5T

3 699 Kč ? Ušetříte 5 % 3 499 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 34,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Multifunkční mikrovlnná trouba DAEWOO KOC 9Q5T v luxusním nerezovém provedení. Mikrovlnná trouba s výkonem grilu 1250 W a výkonem mikrovlnného ohřevu 900 W disponuje vnitřním objemem 28 litrů. Součástí mikrovlnné trouby DAEWOO KOC 9Q5T s hlučností 48 dB je horký vzduch 100-220 °C, automatické rozmrazování, parní čištění vnitřního prostoru trouby, funkce kynutí těsta při 40 °C, rychlé vaření, funkce udržování teploty/nahřívání nádobí na 60 °C, dětskou pojistkou a kuchyňskou minutkou. O nulovou spotřebu ve vypnutém stavu se postará ZERO ON. DAEWOO KOC 9Q5T s digitálním ovládáním a s možností dokoupení rámečku KIT-9Q40 umožňuje Vstaň trouby do kuchyňské linky. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 5 %

Popis produktu

Dizajn

To, co určitě jako první oceníte na této multifunční mikrovlnné troubě DAEWOO KOC 9Q5T je její stylové nerezové provedení. Její celkový dizajn doplňuje digitální ovládání a průhledná dvířka. Skvělým benefitem této mikrovlnné trouby je možnost dokoupení rámečku KIT-9Q40, který umožňuje vestavbu trouby do kuchyňské linky. I díky tomuto se DAEWOO KOC 9Q5T hodí do interiéru každé kuchyně.

 

Bezpečnost

O maximální bezpečnost vaší mikrovlnné trouby se postará dětská pojistka, která po aktivaci zabrání jakékoliv nechtěné manipulaci s ovládacím panelem dětmi, díky čemuž tak můžete předejít případnému zranění či znehodnocení vaší trouby. Na DAEWOO KOC 9Q5T sa můžete spolehnout nejen v případě bezpečnosti, ale i v případě spotřeby. Mikrovlnná trouba totiž disponuje funkcí ZERO ON, která vám ve vypnutém stavu zabezpečí nulovou spotřebu.

 

Gril

V současnosti je ve světě grilování jednou z nejoblíbenějších úprav jídel. Právě proto se DAEWOO KOC 9Q5T pyšní grilem s výkonem 1250 W. Při samotném grilování vzniká sálavé teplo, které vzniklo účinkem elektrické topné spirály. Toto sálavé teplo zapéká a vytváří křupavou kůru na jídle. Pokud tedy patříte k milovníkům křupavého jídla je DAEWOO KOC 9Q5T skvělou volbou jak si ho vychutnat, aniž byste museli zapnout klasickou troubu.

 

Funkční vybavení

DAEWOO KOC 9Q5T je multifunčaná trouba s 10 úrovněmi výkonu a 5 programy automatického vaření. Neodmyslitelnou součástí trouby je rychlé vaření, automatické rozmrazování, funkce kynutí těsta při 40 °C, funkce udržování teploty/nahřívání nádobí na 60 °C a horký vzduch 100-200 °C. Rovnoměrný ohřev vám zaručí voštinové provedení interiéru.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný displej Ne
  • Počet programů 15
  • Vzhled skříně volně stojící
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 28 L
  • Výkon grilu 1250 W
  • Typ vaření horký vzduch
  • Integrované hodiny Ano

Další vlastnosti

Značka: Daewoo
Vnitřní objem: 28 L
Výkon grilu: 1250 W
Mikrovlnný výkon: 900 W
Deakt.otočného talíře: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 51,3 cm
Výška: 31,1 cm
Hloubka: 38,3 cm
Hmotnosť: 16,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Funkce

Počet programů: 15
Gril: Ano
Typ vaření: horký vzduch
Integrované hodiny: Ano

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící

Ostatní

Kód produktu: 40034001

Všechny parametry

Recenze Daewoo KOC 9Q5T

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Daewoo KOC 9Q5T