D-Link DWM-222 4G LTE

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Převratná 4G rychlost

Tento malý modem D-LINK DWM-222 vám poskytne vysokorychlostní přístup na internet kdekoli se nacházíte. Využívá super rychlou 4G LTE technologii, se kterou nahrávání a stahování bude hračkou. Stahovací rychlost se může vyšplhat až do 150 Mb/s a ​​nahrávací rychlost si 50MB/s. Nemusíte zpomalit. Ani vaše internetové připojení nezpomalí.

Mobilní internet kdekoliv

Jednoduchý 4G LTE USB adaptér D-LINK DWM-222 vložte do vašeho notebooku přes USB port a získejte internetové připojení ať jste kdekoli se signálem LTE. Adaptér má také integrovanou anténu pro připojení, které vám umožní se připojit k již existující síti například v kavárně, v hotelu nebo doma. Mějte mobilní síť kdekoliv, na cestách, na chalupě či na výletě.

Snadné nastavení

Adaptér D-LINK DWM-222 je plug and play zařízení. S touto technologií je instalace jednoduchá a rychlá. Může být využit na zařízeních a noteboocích bez optické mechaniky. Žádná instalace softwaru z CD nosičů není nutná. Adaptér jednoduše vložíte do USB portu v PC, ovladač se automaticky nainstaluje a vy si můžete užívat vysokorychlostní připojení během pár minut.

Navržen pro cesty

Modem D-LINK DWM-222 je malý a tenký, tak že ho můžete jednoduše schovat do kapsy či kabelky a vyrazit na cestu. Disponuje vestavěným slotem pro microSD kartu do kapacity 32 GB. To vám umožní využít modem i jako praktické datové úložiště s USB portem. Budete mít vaše soubory a kontakty hned po ruce. Bez kabelů a baterii či nutných dalších periferii si můžete tento adaptér vzít kamkoli.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ modemu 4G/LTE

Další vlastnosti

Značka: D-link
Šifrování: Bez šifrování

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 34 mm
Výška: 11,5 mm
Délka: 103 mm
Hmotnost: 33 g

Další parametry

Typ modemu: 4G/LTE
Typ produktu: Modem
Přenosová rychlost 2,4 GHz: 150 Mbps

Ostatní

Kód produktu: DWM-222

Všechny parametry

Recenze D-Link DWM-222 4G LTE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k D-Link DWM-222 4G LTE