D-Link DIR-878 AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Router vystavený kus s plnou zárukou

Síťový router D-Link DIR-878 disponuje 4 vysoko-zesilovacími anténami, výkonným zesilovačem a technologií MU-MIMO. Vylepšené pokrytí Wi-Fi v domácnosti a také poskytuje 4 gigabitové porty, které přinášejí rychlejší kabelový výkon, než tradičně Fast Ethernet. Dvojité pásmo zvyšuje plynulost streamování a hraní online díky menšímu rušením. Optimalizované QoS poskytuje vylepšené herní zkušenosti bez zpoždění. Disponuje šifrováním WPA2 a dvojitou aktivní bránou firewall NAT a SPI, které ochrání vaši SÍŤ. Jeho přenosová rychlost je 600 Mbps na pásmu 2,4 GHz a 1300 Mbps na pásmu 5GHz. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 65 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Síťový výkon na vyšší úrovni

Router je vybaven 4 vysoce-rychlostními anténami a technologií MU-MIMO, které se skloubili aby rozšířily pokrytí Wi-Fi v domácnosti a kolem ní. Zároveň zabraňuje rušení pro dosažení nejrychlejších bezdrátových rychlostí, lepší pokrytí a spolehlivé připojení. Můžete hrát s více uživateli, vysílat video v 4K rozlišení, přenášet soubory, provádět videohovory, emaily a surfování po webu najednou bez jakýchkoliv omezení.

Více než běžný směrovač

Díky zabudovanému vysoce-rychlostnímu zesilovači a technologii AC si můžete vychutnat bezdrátové pokrytí v celém domě. Sledujte videa v pokoji na patře, Skype-ujte z domácí kanceláře nebo procházejte se po domě a zároveň surfujte po webu. Kabelový výkon je o 10-krát rychlejší než tradiční Fast Ethernet pro nejlepší zážitek z kabelového připojení online pro vysílání a hraní v 4K rozlišení.

Dvojité pásmo

Použijte pásmo 2,4 GHz pro každodenní úkoly, přičemž vysoko-rychlostní 5GHz písmo je volné pro streamování 4K videa, online hraní a velké přenosy souborů. S menším počtem zařízení, které používají vysoce-rychlostní pásmo 5GHz, dochází k menšímu rušení a kongesci, co vám přináší lepší výkon a bezdrátový zážitek bez zpoždění.

Uživatelské rozhraní

Ovládejte síť jednoduše a vyberte si vámi preferované nastavení. K dispozici má rodičovskou kontrolu, kde můžete blokovat a sledovat webové stránky nebo čas využívání připojení k síti. Vytvořte pro hosty síť Wi-Fi nebo blokujte nežádoucí zařízení. Vylepšené rozhraní je snadnější než kdykoli předtím.

Vlastnosti:

 • Rozsah - celoplošné poskytuje díky technologii 11AC rozšiřuje bezdrátový dosah mnohem více než v případně standardu N.
 • Antény - Vysoce výkonné 4 antény zesilují bezdrátový signál
 • Výkon - pokročilý nástroj QoS optimálně rozděluje přenos dat na obě bezdrátové písma, což je zárukou nejlepšího výkonu.
 • Dvě pásma - snižují rušení a nežádoucí zácpy dat při jejich přenosu, což vám umožní připojit další zařízení
 • Rodičovská kontrola - vytvořte online přístupové rozvrhy a blokujte konkrétní webové stránky nebo zařízení
 • Síť pro hosty - povolte veřejnou nebo šifrovanou bezdrátovou síť hostů.
 • Šifrování - WPA a WPA2 pomáhá zabezpečit vaši bezdrátovou síť.
 • Jednoduchá instalace - průvodce instalací vás provází nastaveními během několika minut.
 • Aplikace rychlého nastavení - aplikace na snadnou instalaci pro smartphony a tablety QRS
 • Nastavení tlačítka WPS - nejrychlejší způsob připojení zařízení stiskem tlačítka.
 • Nulová konfigurace - jakmile je router nastaven, ostatní zařízení D-Link Zero Configuration se mohou snadno a okamžitě připojit.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Frekvence 2,4 GHz, 5 GHz

Další vlastnosti

Značka: D-link
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Funkce routru: Gigabit LAN

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 10

Konektivita

WAN: 1

Další parametry

Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 600 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 1300 Mbps

Ostatní

Kód produktu: DIR-878

Všechny parametry

Recenze D-Link DIR-878 AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Router

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k D-Link DIR-878 AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Router