D-Link DCS-8515LH HD Wi-Fi kamera


Rozlišení: 1280x720, Způsob použití: interní, Noční vidění: Ano,


Cena 2 159 Kč

21,59 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová pohyblivá Wi-Fi HD IP kamera D-Link DCS-8515LH určená ke sledování celé místnosti u vás doma nebo v kanceláři. Celou místnost pokryjete díky objektivu s úhlem záběru 120°, který lze otáčet a naklánět v rozsahu 340°/105°. Tato funkce automatického ovládání dokáže sledovat objekty při pohybu v celé místnosti a ve spolupráci s režimem nočního vidění umožňuje v úplné tmě dosah viditelnosti až do vzdálenosti 5 metrů. Kamera disponuje obousměrným přenosem zvuku prostřednictvím integrovaného mikrofonu a reproduktoru. Podpora ukládání videa do telefonu nebo tabletu, ať už na microSD kartu nebo úložiště Cloud. Ovládání, přehrávání a filtrování záznamů v HD 720p kvalitě pomocí aplikace mydlink. Podpora Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

 

D-Link DCS-8515LH

Kamera umožňuje nepřetržitou kontrolu a nahrávání odkudkoliv a kdykoliv, ve dne i v noci. Detekuje a následně sleduje pohyb prostřednictvím funkce otáčení a naklánění kamery. Motorizovaný pohon s rozsahem 340° horizontálně a 105° vertikálně. Mikrofon a reproduktor jsou do kamery integrovány tak, aby umožňovaly hlasovou komunikaci na dálku. Noční režim poskytuje viditelnost až 5 metrů v úplné tmě díky infračervenému LED osvětlení. Nahrávání je možné na microSD kartu nebo do zabezpečeného osobního mydlink Cloud. Spolupracuje s ostatními zařízeními mydlink, Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

Jistota při sledování pohybu

Posouvání a naklánění dává možnost pohybovat se vodorovným nebo svislým pozorovacím úhlem a umožňuje tak hlídat širokou oblast. Integrované noční vidění poskytuje nepřetržitý dohled, dokonce i v úplné tmě. Detekce pohybu a zvuku vás okamžitě upozorní, když se stane něco neočekávaného, ​​a okamžitě zachytí záznam v jemných detailech v HD rozlišení. Senzor HD a motorizované otáčení s nakláněním vám dá jasný výhled na celou místnost. Sledovanou oblast uvidíte v celém záběru nebo si jen určitou část přiblížíte.

Soukromý režim

Bezpečnost vlastního domova vám poskytne soukromý režim. Stačí tento režim aktivovat pomocí aplikace mydlink a objektiv se úplně celý zakryje. Tím pádem vám poskytne maximální kontrolu nad vaším soukromím.

Obousměrný přenos zvuku

Díky integrovanému mikrofonu a reproduktoru můžete na dálku mluvit s vašimi blízkými nebo navést pošťáka, kam vhodit dopis či říci svému zvířátku, ať sleze z pohovky.

Budete ihned informováni

Kamera ochrání vše, na čem vám záleží. Pokud kamera zaznamená pohyb, pošle vám ihned upozornění na váš mobilní telefon či tablet. Automaticky vyhotoví snímek a video nahrávku do vašeho osobního mydlink účtu.

Nahrávání do mydlink Cloud

Přístup odkudkoliv a kdykoliv díky bezplatné aplikaci mydlink s nahráváním do zabezpečeného osobního Cloudu. Bezplatné nahrávání a uchování videa po dobu 24 hodin. Maximálně 3 kamery na 1 účet s možností dokoupení dalších služeb pro ukládání dat po delší dobu nebo podporu více kamer. Zaznamenaná videa můžete vyhledávat podle data, zařízení, místa nebo podle typu videa. Záznam si můžete prohlédnout přímo v účtu nebo si ho stáhnout přímo do mobilního zařízení.

Přehled a řešení v každé situaci

V případě jakékoliv události dostanete okamžité upozornění na váš telefon a sami si zvolíte řešení. Můžete si pouze prohlédnout živý přenos z kamery nebo zavolat souseda, aby převzal poštu. To vše přímo z vašeho mobilního telefonu, aniž byste ho museli odemknout nebo se přihlásit k aplikaci mydlink.

Ovládání pomocí aplikace mydlink

Snadné nastavení v bezplatné aplikaci mydlink, kterou si stáhnete do svého telefonu či tabletu. Hned po aktivaci svého účtu můžete kontrolovat prakticky vše odkudkoliv a kdykoliv, kde je přístup na internet.

Řešení pro vaši domácnost

Zjednodušte ovládání jednotlivých zařízení s pomocí automatizace. Využijte hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa či Google Assistant a zobrazte si živý přenos kamer z vašeho domova. IFTTT integrací nastavíte automatické rozsvícení světel ve chvíli, kdy je detekován pohyb nebo zvuk.

Vlastnosti

 • Rozlišení: Full HD 720p 1280 × 720 (16 : 9)
 • Zorný úhel: 96°
 • Typ snímače: CMOS
 • Noční režim s dosahem 5 metrů
 • Detekce zvuku a pohybu: PIR senzor
 • Obousměrný přenos zvuku
 • Nahrávání do mydlink Cloud, microSD/SDHC/SDXC (není součástí balení)
 • Max. velikost SD karty: 128 GB
 • Spolupráce s ostatními mydlink zařízeními, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT
 • Bezplatná aplikace mydlink
 • Wi-FI: ano

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 1280x720
Způsob použití interní
Noční vidění Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí D-Link DCS-8515LH HD Wi-Fi kamera

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno