D-Link DCS-8300LH Full HD Wi-Fi kamera

Full HD Wi-Fi kamera D-Link DCS-8300LH umožňuje sledování všeho, co se právě děje u vás doma nebo v kanceláři bez ohledu na to zda se tam právě nacházíte. Tato kamera s panoramatickým úhlem záběru 137° a obousměrným přenosem zvuku is jeho detekcí poskytne pravý pocit bezpečí. Disponuje rozlišením 1080p a nočním viděním až do vzdálenosti 5 metrů. Díky speciálnímu skládacímu designu je kamera snadno instalovatelná na stropy, stěny nebo pracovní desky. Podpora ukládání videa do telefonu nebo tabletu, ať už na microSD kartu nebo úložiště Cloud. Ovládání, přehrávání a filtrování záznamů s pomocí aplikace mydlink. Podpora Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Popis produktu

 

D-Link DCS-8300LH

Kamera umožňuje nepřetržitou kontrolu a nahrávání odkudkoliv a kdykoliv, ve dne i v noci. 137° úhel záběru poskytuje pokrytí celé místnosti, budete tak mít přehled o všem co se děje. Zaznamenávání fotografii a videí ve Full HD kvalitě 1080p s možností přiblížení pomocí 4x digitálního zoomu. Detekce zvuku a pohybu bude automaticky odesílat upozornění na váš telefon nebo tablet. Kamera je vybavena viditelností 5 m v úplné tmě díky infračervenému LED osvětlení. Kamera vybavená obousměrným přenosem zvuku. Mikrofon a reproduktor je zabudován tak, aby umožňovaly hlasovou komunikaci na dálku. Nahrávání je možné na microSD kartu nebo do zabezpečeného osobního mydlink Cloud. Spolupracuje s ostatními zařízeními mydlink, Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

Spojení 24/7

Aplikace mydlink nabízí nastavení citlivosti, kdy má kamera spustit nahrávání pokud zaznamená pohyb či zvuk. Následně upozornění odešle na vaše zařízení, abyste měli přehled o všem co se děje. Záznam je možné uložit na microSD kartu nebo zabezpečený osobní Cloud s uchováním záznamu 24 hodin bezplatně. Maximálně 3 kamery pro 1 mydlink účet. Pokud byste chtěli v osobním Cloud uchovávat svá videa déle, nebo použít větší množství kamer, mydlink nabízí placené baličky služeb.

Řešení pro vaši domácnost

Zjednodušte ovládání jednotlivých zařízení s pomocí automatizace. Využijte hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa či Google Assistant a zobrazte si živý přenos kamer z vašeho domova. IFTTT integrací nastavíte automatické rozsvícení světel ve chvíli, kdy je detekován pohyb nebo zvuk.

Zasílání upozornění

V případě jakékoliv události dostanete okamžité upozornění na váš telefon a sami si zvolíte řešení. Můžete si pouze prohlédnout živý přenos z kamery nebo zavolat souseda, aby převzal poštu. To vše přímo z vašeho mobilního telefonu aniž byste ho museli odemknout nebo se přihlásit k aplikaci mydlink.

Nahrávání do mydlink Cloud

Přístup odkudkoliv a kdykoliv díky bezplatné aplikaci mydlink s nahráváním do zabezpečeného osobního Cloudu. Bezplatné nahrávání a uchování videa po dobu 24 hodin. Maximálně 3 kamery na 1 účet s možností dokoupení dalších služeb pro ukládání dat na delší dobu nebo podporu více kamer. Zaznamenané videa můžete vyhledávat podle data, zařízení, místa nebo podle typu videa. Záznam si můžete prohlédnout přímo v účtu nebo si jej stáhnout přímo do mobilního zařízení.

Aplikace mydlink

 • Přehrávání záznamů - stahujte fotografie a videa a uložte je zdarma na 24 hodin v mydlink Cloud.
 • Filtrování záznamů - viz stručný přehled dne se všemi svými klipy uspořádanými podle typu události
 • Vše je tak jednoduché - jedním stiskem získáte přístup ke svým zařízením a jejich nastavením, vše můžete ovládat pomocí aplikace mydlink

Vlastnosti

 • Rozlišení: Full HD 1080p
 • Úhel záběru: 137°
 • Typ snímače: CMOS
 • Noční režim s dosahem 5 metrů
 • Detekce zvuku a pohybu: PIR senzor
 • Obousměrný přenos zvuku
 • Nahrávání do mydlink Cloud, microSD/SDHC/SDXC (není součástí balení)
 • Max. velikost SD karty: 256 GB
 • Spolupráce s ostatními mydlink zařízeními, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT
 • Bezplatná aplikace mydlink
 • Wi-FI: ano

Parametry produktu

Základní parametry

 • Rozlišení 1920x1080
 • Způsob použití interní
 • Noční vidění Ano

Další vlastnosti

Značka: D-link
? Smart: Ano
Způsob použití: interní
Zaznam na pam.kartu: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: mix barev
Šířka: 66 mm
Výška: 110 mm
Hmotnost: 105 g
Hloubka: 66 mm

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Display/Grafika

? Rozlišení: 1920x1080

Konektivita

Rozhraní: Wifi
Cloud řešení: Ano

Objektiv

Otočný objektiv: Ne

Noční vidění

Noční vidění: Ano

Funkce

Pohybový senzor: Ano

Fotoaparát

Funkce kamery: Vestavěný reproduktor, Automatické nahrávaní, Senzor zvuku, detekce pohybu

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa, Google Assistant

Ostatní

Kód produktu: DCS-8300LH

Všechny parametry

Recenze D-Link DCS-8300LH Full HD Wi-Fi kamera

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k D-Link DCS-8300LH Full HD Wi-Fi kamera