D-Link DCS-8010LH HD Wi-Fi kamera

 • Sleva
 • Doprava zdarma

Rozlišení: 1280x720, Způsob použití: interní, Noční vidění: Ano,


Cena 2 029 Kč

Sleva 3 % z původní cena: 2 089 Kč Zobraziť nápovědu

20,29 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Wi-Fi HD kamera D-Link DCS-8010LH nabízí nepřetržité sledování vašeho domu nebo kanceláře. Díky speciálnímu skládacímu designu je kamera snadno instalovatelná na stropy, stěny nebo pracovní desky. DCS-8010 LH používá širokoúhlý objektiv a snímač HD, takže s jednou kamerou budete mít pokrytou celou místnost. Disponuje integrovanými infračervenými LED diodami s podporou nočního vidění na vzdálenost 5 metrů. Podpora ukládání videa do telefonu nebo tabletu, ať už na microSD kartu nebo úložiště Cloud. Ovládání, přehrávání a filtrování záznamů pomocí aplikace mydlink. Podpora Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

 

D-Link DCS-8010LH

Kamera umožňuje nepřetržitou kontrolu a nahrávání odkudkoliv a kdykoliv, ve dne i v noci. Vybavena je panoramatickým úhlem záběru díky 360° otočné hlavě. Nahrávání videa v HD rozlišení 720p a 4× digitální zoom pro detailní záběry. Detekce zvuku a pohybu bude automaticky odesílat upozornění na váš telefon nebo tablet. Kamera je vybavena viditelností 5 m v úplné tmě díky infračervenému LED osvětlení. Nahrávání je možné na microSD kartu nebo do zabezpečeného osobního mydlink Cloud. Spolupracuje s ostatními zařízeními mydlink, Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

Spojení 24/7

Aplikace mydlink nabízí nastavení citlivosti, kdy má kamera spustit nahrávání, pokud zaznamená pohyb či zvuk. Následně upozornění odešle na vaše zařízení, abyste měli přehled o všem, co se děje. Záznam je možné uložit na microSD kartu nebo zabezpečený osobní Cloud s uchováním záznamu 24 hodin bezplatně. Maximálně 3 kamery pro 1 mydlink účet. Pokud byste chtěli v osobním Cloud uchovávat svá videa déle nebo použít větší množství kamer, mydlink nabízí placené baličky služeb.

Umístění kamkoliv

S pomocí otočné hlavy o 360° a naklápění můžete kameru umístit na stěnu, strop, pracovní desku, nebo jen tak ji nechat volně stát. Kameru připojíte k Wi-Fi síti, aniž byste potřebovali ethernetový kabel.

Řešení pro vaši domácnost

Zjednodušte ovládání jednotlivých zařízení pomocí automatizace. Využijte hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa či Google Assistant a zobrazte si živý přenos kamer z vašeho domova. IFTTT integrací nastavíte automatické rozsvícení světel ve chvíli, kdy je detekován pohyb nebo zvuk.

Přehled a řešení v každé situaci

V případě jakékoliv události dostanete okamžité upozornění na váš telefon a sami si zvolíte řešení. Můžete si pouze prohlédnout živý přenos z kamery nebo zavolat souseda, aby převzal poštu. To vše přímo z vašeho mobilního telefonu, aniž byste ho museli odemknout nebo se přihlásit k aplikaci mydlink.

Nahrávání do mydlink Cloud

Přístup odkudkoliv a kdykoliv díky bezplatné aplikaci mydlink s nahráváním do zabezpečeného osobního Cloudu. Bezplatné nahrávání a uchování videa po dobu 24 hodin. Maximálně 3 kamery na 1 účet s možností dokoupení dalších služeb pro ukládání dat po delší dobu nebo podporu více kamer. Zaznamenaná videa můžete vyhledávat podle data, zařízení, místa nebo podle typu videa. Záznam si můžete prohlédnout přímo v účtu nebo si ho stáhnout přímo do mobilního zařízení.

Aplikace mydlink

 • Přehrávání záznamů - stahujte fotografie a videa a uložte je zdarma na 24 hodin v mydlink Cloud.
 • Filtrování záznamů - viz stručný přehled dne se všemi svými klipy uspořádanými podle typu události.
 • Vše je tak jednoduché - jedním stiskem získáte přístup ke svým zařízením a jejich nastavení, vše můžete ovládat pomocí aplikace mydlink.

Vlastnosti

 • Rozlišení: HD 720p
 • Úhel záběru: 120°
 • Noční režim s dosahem 5 metrů
 • Detekce zvuku a pohybu: PIR senzor
 • Nahrávání do mydlink Cloud, microSD/SDHC/SDXC (není součástí balení)
 • Spolupráce s ostatními mydlink zařízeními, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT
 • Bezplatná aplikace mydlink
 • Wi-FI: ano

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 1280x720
Způsob použití interní
Noční vidění Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí D-Link DCS-8010LH HD Wi-Fi kamera

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno