D-Link DCS-2802KT-EU mydlink Pro Wire-Free Camera Kit


Rozlišení: 1920x1080, Noční vidění: Ano,


Cena 10 499 Kč

Sleva 25 % z původní cena: 13 999 Kč Zobraziť nápovědu

104,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Souprava IP kamer DCS 2802KT EU sestává z jedné vnitřní centrály a dvou bezdrátových Wi-Fi kamer. Umožňuje natáčení videí ve Full HD rozlišení 1920x1080 s až 4x digitálním přiblížením. Vybavená je integrovaným mikrofonem a reproduktorem. Obsahuje mnoho užitečných funkcí, jako například noční vidění, obousměrné audio a detekci pohybu, která vás hned upozorní skrze mobilní oznámení. Odolnost kamer vyjadřuje hodnocení IP65, které zajišťuje vodotěsnost. Záznamy si můžete uložit na cloudové úložiště, MicroSD kartu nebo na jiné externí úložiště. Kompatibilní s dalšími zařízeními mydlink smart home a aplikacemi Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT.

Neomezujte se kabely

Bezkabelová souprava DCS 2802KT EU je navržena tak, aby byla diskrétní, voděodolná a zcela bez použití kabelů, takže můžete kamery umístit kdekoliv, dovnitř i venku. Lithium baterie mají velkou kapacitu a nabízejí měsíce fungování bez nutnosti nabití. HUB centrála podporuje dohromady až 4 kamery, takže můžete rozšířit váš sledovaný prostor.

Budete vědět o všem

Kamery obsahují senzor pohybu PIR (Passive Infrared Sensor) díky kterému se redukuje číslo falešných poplachů. Pokud senzor zaznamená pohyb, kamera začne automaticky nahrávat a pošle upozornění na váš mobil. Vestavěné infračervené LED noční vidění umožňuje vidět až do 7,5 metru iv naprosté tmě.

Obousměrný zvuk

Kamery DCS 2802KT EU v sobě mají zabudované mikrofony a reproduktory. Vše co kamera nahraje, nebudete jen vidět, ale i slyšet. Další funkce, kterou můžete použít je přehrávat váš hlas přes reproduktory, skrze aplikaci ve vašem zařízení. Mluvte s dětmi, když právě nejste doma nebo řekněte psovi, aby neležel na posteli a podobně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 1920x1080
Noční vidění Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí D-Link DCS-2802KT-EU mydlink Pro Wire-Free Camera Kit

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno