D-Link Covr-C1203 - AC1200 3x WiFi systém

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 599,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Wi-Fi router D-link Covr-C1203 se vyznačuje rychlým výkonem dvoupásmového připojení a jednoduchým moderním designem. Poskytuje přenosovou rychlost v 2,4 GHz pásmu 300Mbps a 5 GHz pásmu až 866 Mbps. Uvnitř se nacházejí integrované antény. K dispozici nabízí bezpečnostní šifrování 128bitové AES a WPA/WPA2. Pro připojení slouží bezdrátové rozhraní IEEE 802.11 a dvojice gigabitových LAN portů. Ve výbavě má i technologie Smart Roaming, Smart Steering a MI-MIMO. V balení se nacházejí 3 zařízení. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma
 • Doporučujeme
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Široké pokrytí

Užijte si skvělé pokrytí bezdrátové sítě ve vaší domácnosti. D-Link Covr se postará o každý metr čtvereční vašeho domova. S výkonnými integrovanými anténami a spolehlivým připojením Wi-Fi můžete získat přístup k síti přibližně na 450 metrech čtverečních.

 • Celoplošné pokrytí - Přesouvejte se kolem vašeho domova a zůstaňte stále v bezproblémovém spojení.
 • Kombinace gigabitových rychlostí - Inteligentní řízení nasměruje vaše zařízení tak, aby vaše Wi-Fi bylo vždy na prvním místě i při kombinované bezdrátové rychlosti do 1,2 Gbps.
 • Jednoduché nastavení - Předběžně spárované a připravené k používání z krabice, je zařízení nenáročné pro konfiguraci ve 3 krocích prostřednictvím aplikace.
 • Rodičovská kontrola - Vytvářejte plány, blokujte zařízení a podívejte se, kdo je v síti.
 • Upgradujte domácí Wi-Fi - Neste své nejlepší rychlosti Wi-Fi a plný silový signál do každého roku vašeho domova.

Covr spojení

Technologie Smart Roaming umožňuje, aby vaše zařízení zůstaly automaticky připojené k nejbližšímu Covr bodu ve vaší domácnosti. Současně všechny vaše Covr zařízení a body pracují společně jako jedna síť. Můžete se přesunout z jedné místnosti do druhé nebo změnit patra, zatímco vaše připojení zůstane stabilní, abyste museli cokoli udělat.

Žádné prodlení

Užijte si plný silový signál všude ve vaší domácnosti. Díky zabudované technologii Smart Steering značky Covr se vaše nejrychleji a nejméně přetížené rychlosti pásma vždy automaticky doručují, takže můžete načítat webové stránky během pár sekund a zároveň na jiném zařízení sledovat video ve vysoké kvalitě. Technologie MU-MIMO efektivně zvládne provoz více zařízení pro ještě větší bezdrátovou rychlost.

Moderní design a jednoduché ovládání

D-Link Covr má jemný, malý a diskrétní design s bílým podsvícením, které vám ukáže, že jste připojeni. Žádné vyčnívající antény ani žádné blikající světla. Pro snadné nastavení využijete tlačítko WPS, které umožní párování v síti s již existujícími síťovými prvky. Konektor USB-C zajistí připojení externích zařízení. S dvojicí ethernetových portů lze uvolnit bezdrátové pásmo a připojit zařízení kabelově - například herní konzole nebo televizor.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi standardy 802.11g, 802.3u, 802.11ac, 802.11a, 802.11n
 • Frekvence 2,4 GHz, 5 GHz
 • LAN 2

Další vlastnosti

Značka: D-link
Frekvence: 5 GHz, 2,4 GHz
Počet antén: 3
Šifrování: mix WPA/WPA2
Funkce routru: QoS

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 117 mm
Výška: 51 mm
Délka: 109 mm
Hmotnost: 250 g

Konektivita

Wi-Fi standardy: 802.3u, 802.11ac, 802.11a, 802.11n, 802.11g
LAN: 2

Další parametry

Počet jednotek v balení: 3
Typ produktu: Mesh systém
Přenosová rychlost 2,4 GHz: 300 Mbps
Přenosová rychlost 5 GHz: 866 Mbps

Ostatní

Kód produktu: COVR-C1203/E

Všechny parametry

Recenze D-Link Covr-C1203 - AC1200 3x WiFi systém

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k D-Link Covr-C1203 - AC1200 3x WiFi systém