D-Link Covr-1102, AC1200 2x Wi-Fi systém

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 25,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pokrytí bezdrátové Wi-Fi sítě pro celou domácnost. Wi-Fi Mesh systém D-Link Covr-1102 se vyznačuje rychlým výkonem dvoupásmového AC1200 připojení a jednoduchým moderním designem. Poskytuje přenosovou rychlost 300Mbps v 2,4GHz pásmu a 866Mbps v 5GHz pásmu. Na každé jednotce se nacházejí 2 gigabitové LAN porty. K ochraně vaší domácí sítě poslouží kombinované šifrované zabezpečení WPA2/WPA3. Ve výbavě má technologie Smart Roaming, Smart Steering a MU-MIMO. D-Link Covr-1102 patří mezi smart zařízení a proto dokáže spolupracovat s asistentem Alexa, Google Assistant, Amazon a IFTTT. Pomocí bezplatné aplikace D-Link Wi-Fi můžete ovládat tento systém i přes zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Bezdrátová Wi-Fi síť pro celou domácnost

Vychutnejte si rychlé Wi-Fi připojení ve vašem pohodlí bez zbytečných komplikací. Wi-Fi Mesh systém Covr-1102 od společnosti D-Link vám poskytne rychlé a zabezpečené připojení, které pokryje celou domácí síť. Výkon a dosah signálu je dostatečně silný na to, že nemusíte být v blízkosti Wi-Fi zařízení. Můžete ho mít v kterémkoliv pokoji. Čím více jednotek do vaší domácnosti přidáte, tím pokryjete větší prostor Wi-Fi signálu. V základním balení se nacházejí 2 jednotky.

Připojení bez komplikací

O kvalitu signálu nemusíte mít strach. Wi-Fi Mesh systém D-Link Covr-1102 je založen na dvoupásmovém Wi-Fi AC1200 připojení. Na základě toho dosahuje rychlosti 1,2Gb/s. V pásmu 2,4GHz dosahuje přenosová rychlost 300Mbps. Pro 5GHz pásmo má Covr-1102 přenosovou rychlost až 866Mbps.

Využijte potenciál rychlosti

Už 2 jednotky, které se v balení nacházejí, dokáží poskytnout spolehlivý dosah Wi-Fi signálu. Pokud se rozhodnete, že potřebujete silnější dosah na vaše účely, můžete si pořídit další jednotky a tak pokryjete větší prostor signálu. Dvoupásmové připojení s rychlostí 1,2Gb/s vám zajistí hraní her, sledování online filmů nebo stahování souborů bez komplikací. Díky technologii MU-MIMO můžete provádět více akcí z různých zařízení bez omezení rychlosti a být kdekoliv ve vašem domově. Výpadky Wi-Fi signálu eliminují technologie Smart Steering a Smart Roaming, kterými je mesh systém vybaven.

Spolehlivé zabezpečení

Celá kontrola a ochrana Wi-Fi připojení je velmi spolehlivá. Napomáhá k tomu šifrované zabezpečení WPA2/WPA3. Přístup můžete nastavit nejen pro vaši rodinu, ale i pro blízké či přátele a zabráníte tak tomu, aby se někdo cizí připojil do vaší sítě. Pod kontrolou budete mít také to, kdo je momentálně připojen. Velkou a značnou výhodou zabezpečení je rodičovská kontrola. Prostřednictvím toho můžete zakázat přístup k některým stránkám či nastavit dobu připojení.

Mějte vše ve svých rukou

Celou kontrolu nad sítí máte k dispozici také přímo z vašeho mobilu či tabletu. Pomocí bezplatné aplikace D-Link Wi-Fi, která je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android a iOS, můžete provádět nastavení mnohem jednodušší a efektivnější. Wi-Fi Mesh systém D-Link Covr-1102 patří mezi smart zařízení a proto dokáže spolupracovat s asistentem Alexa, Google Assistant, Amazon a IFTTT.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi standardy 802.3u, 802.3ab, 802.11ac, 802.11n
  • Frekvence 2,4 GHz, 5 GHz

Další vlastnosti

Značka: D-link
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 2
Šifrování: WPA2
Funkce routru: rodičovská kontrola

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 92 mm
Výška: 92 mm
Délka: 92 mm
Hmotnost: 197 g

Konektivita

Wi-Fi standardy: 802.3ab, 802.3u, 802.11ac, 802.11n
DLNA: Ano
WiFi-Band: Ano
VPN server: Ne

Operační systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Anténa

Zisk antény: 5 dBi

Další parametry

Počet jednotek v balení: 2
Typ produktu: Mesh systém
Přenosová rychlost 2,4 GHz: 300 Mbps
Přenosová rychlost 5 GHz: 866 Mbps

Ostatní

Kód produktu: COVR-1102/E

Všechny parametry

Recenze D-Link Covr-1102, AC1200 2x Wi-Fi systém

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k D-Link Covr-1102, AC1200 2x Wi-Fi systém