Cubot S1 černý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Věnujte se vašemu zdraví

S fitness náramkem Cubot S1 budete mít vždy přehled o vašem zdraví během každého dne, dokonce i v noci a při sportovních výkonech. Stylový design náramku zaujme muže i ženy. Gumový náramek si nastavíte podle potřeby tak, aby přesně obepnul vaše zápěstí. Náramek je dle certifikace IP65 je absolutně odolný vůči prachu a odolný proti tryskající vodě. Případně si můžete vyměnit náramek za jiný v jiné barevné kombinaci. Dobře čitelný 0,96'' OLED displej zobrazí všechny potřebné údaje ve skvělé kvalitě.

Celodenní přísun informací

Během celého dne vám fitness náramek přináší údaje o vašem srdečním tepu, počtu spálených kalorií nebo nedostatečném pitném režimu. Při monitorování tepu si můžete nastavit i upozornění, které vás na zvýšený tep upozorní vibrací. Sami si můžete nastavit, jaký rozsah hodnot tepu považujete za běžný a jaký již za zvýšený. Ať už provádíte jakýkoli sport, náramek to rozpozná. Šestiosý algoritmový senzor identifikuje vaše aktitivy jako jsou chůze, běh, horolezectví či jízda na koni. Při chůzi oceníte i to, že se Vám z celkového počtu odečítají takzvané neplatné kroky.

Regenerace po celém dni

Fitness náramek oceníte i při práci. Při delším sezení vás náramek upozorní na dlouhodobou nečinnost. Po náročnějších aktivitách je dobré nechat tělu i čas na odpočinek. Proto i během noci náramek monitoruje kvalitu vašeho spánku, jeho intenzitu i délku. Probouzení bude příjemnější s inteligentním budíkem. Při slabším světle potěší i automatické podsvícení displeje.

Oznámení z telefonu

Náramek s rozhraním Bluetooth 4.0 vám umožní propojení s vaším mobilním telefonem, vy tak získáte informace o příchozích hovorech a sms zprávách. Můžete také ovládat hudební přehrávač či využít náramek jako dálkovou spoušť při focení. Nechybí ani ochrana proti ztrátě telefonu, stopky nebo hodiny. Údaje můžete sdílet i na sociálních sítích. Podle toho, jak náramek využíváte, se odvíjí i stav 85 mAh baterie. Fitness náramek vydrží při celodenním používání se zapnutým měřením srdečního tepu v provozu 5 dní. V případě, že tuto funkci vypnete, se prodlouží výdrž baterie až na 30 dní.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Funkce krokoměr, senzor tepové frekvence, notifikace, monitoring spánku
  • Vodovzdornost voděodolný

Další vlastnosti

Značka: Cubot
? Smart: Ano
Určené pro: unisex
Slot na SIM: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
? NFC: Ne
Nabíjení z USB: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 21,1 mm
Výška: 11,5 mm
Hmotnost: 25,2 g
Hloubka: 256 mm

Funkce

? GPS: Ne
Ant Plus: Ne

Obsah balení

Obsah balení: manuál

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ano
Zobrazení: OLED

Operační systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Další parametry

? Funkce: krokoměr, senzor tepové frekvence, notifikace, monitoring spánku
Aktivita: fitness, běh
Typ nabíjení: dock
Vodovzdornost: voděodolný
Materiál řemínku: plast

Ostatní

Kód produktu: ACU034

Všechny parametry

Recenze Cubot S1 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Cubot S1 černý