Cubenest magnetická bezdrátová powerbanka S1B1 5 000 mAh šedá


Bezdrátová powerbanka, Kapacita: 5000 mAh, Celkový počet výstupů: 2, Výstupy: USB-C, podpora Qi, Maximální výstupní proud: 5 A, Podpora rychlého nabíjení. Více info

Barva


Cena 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 9 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Powerbanka Cubenest v šedém provedení s kapacitou 5 000 mAh nabízí 2 výstupy: USB-C a podporu Qi. Její maximální výstupní proud dosahuje 5 A. Díky podpoře rychlého nabíjení a plné kompatibilitě s MagSafe se stane ideálním společníkem pro vaše mobilní zařízení. Silné magnety v powerbance zajišťují pevné připevnění k zadní straně telefonu pro efektivní nabíjení. Bezdrátové nabíjení nebylo nikdy jednodušší.

Žádné zbytečné kabely

Powerbanka Cubenest S1B1 MagSafe je ideálním společníkem pro uživatele iPhonu a dalších zařízení s podporou Qi. S kapacitou 5 000 mAh zaručuje dostatek energie pro nabíjení telefonu, sluchátek AirPods nebo jiných kompatibilních zařízení. Mezi výhody patří plná kompatibilita s MagSafe, silné magnety pro pevné uchycení a rychlé nabíjení. Powerbanka je vyrobena z odolného broušeného hliníku s ochrannou vrstvou proti poškrábání a je nejen praktická, ale také elegantní.

Powerbanka je k dispozici ve 2 atraktivních provedeních - šedé a černé. Součástí balení je powerbanka MagSafe a kabel USB-C na USB-C o délce 1 m, který slouží nejen k nabíjení powerbanky, ale i dalších zařízení. Při používání krytu na telefon se ujistěte, že je kompatibilní s technologií MagSafe. V opačném případě nemusí příslušenství správně fungovat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita batérie 5000 mAh
Max. výstupní proud 5 A
Výstupy USB-C, podpora Qi

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Cubenest magnetická bezdrátová powerbanka S1B1 5 000 mAh šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi