Creative Outlier Air SE

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 22,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Bezdrátová sluchátka Creative Outlier Air SE zaujmou svými skvělými vlastnosti a perfektním provedením. Navíc mají vynikající ergonomii, která zajistí, že sluchátka budou držet v uchu i během sportovních aktivit. Kvalitní zvuk si vychutnáte díky pokročilým grafénovým membránám a podpoře moderních kodeků AAC a aptX. Integrovaná baterie poskytne dostatek energie až na 10 hodin poslouchání. Ve speciálním nabíjecím pouzdře se ukrývá další akumulátor, který dodá dalších 20 hodin poslechu. Každé sluchátko je vybavené vlastním mikrofonem, takže lze pohodlně telefonovat a také ovládat hlasové asistenty Siri a Google. Výhodou je také zvýšená odolnost dle certifikace IPX5. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vynikající ergonomie

Creative outlier Air SE vynikají skvělou ergonomií, která zajistí pohodlné nošení po celý den. Sluchátka jsou přizpůsobena tak, aby dokonale seděla v uších i při pohybu, ať už při chůzi nebo při sportovních aktivitách. Silikonové nástavce jsou velmi měkké, takže nijak netlačí v uchu. V balení naleznete náhradní pár těchto nástavců. Výhodou vynikající ergonomie je také eliminace okolních hluků. Abyste dosáhli maximální kvality zvuku a eliminace hluku z okolí, stačí sluchátka po vložení do ucha mírně pootočit. Další skvělou vlastností je zvýšená odolnost dle certifikace IPX5. Sluchátka tak odolají potu, postříkání vodou a neublíží jim ani déšť.

Nádherný zvuk

Sluchátka vynikají nejen skvělou ergonomií, ale také křišťálově čistým zvukem, který si zamilujete. O produkci zvuku se starají grafénové membrány, které jsou lehčí než papír a zároveň jsou odolné a oproti klasickým membránám mají menší nároky na spotřebu energie. I přes tyto skvělé vlastnosti produkují velmi kvalitní a čistý zvuk. Sluchátka lze spárovat s přehrávači, telefony nebo tablety prostřednictvím Bluetooth technologie. Výhodou je podpora Bluetooth 5.0, který umožňuje rychlejší datový tok. Díky tomu můžete přenášet velmi kvalitní zvuk prostřednictvím pokročilých audio kodeků AAC a aptX.

Stylové pouzdro a dlouhá výdrž

Společně se sluchátky získáte krásné hliníkové pouzdro, které nejen ochrání sluchátka v době jejich nepoužívání, ale také je dobije. Pouzdro je vybavené vlastní baterií, takže můžete svá sluchátka dobíjet i na cestách bez přístupu k elektřině. Plně nabitá sluchátka pojmou dostatek energie až pro 10 hodin poslechu. V plně nabitém pouzdře se ukrývá dalších 20 hodin provozu. Samotné pouzdro se nabíjí prostřednictvím USB-C kabelu, který je součástí balení. Výhodou pouzdra je také velmi nízká hmotnost, která se zastavila na 54 gramech. Sluchátka tak můžete mít stále při sobě.

Stereo telefonování

Další skvělou funkcí je možnost telefonování, kdy se hlas volaného přenese do obou sluchátek. Samozřejmostí je i možnost využívání jednoho sluchátka, abyste zároveň mohli zůstat v kontaktu se svým okolím. Sluchátko, které nechcete využívat, stačí vložit do pouzdra a automaticky se deaktivuje a všechny ostatní funkce se automaticky převedou na aktivní sluchátko. Obě sluchátka jsou vybavena vlastním mikrofonem, takže je jedno, které z nich budete využívat. Pomocí sluchátek je možné přímo ovládat i hlasové asistenty Siri a Google Asistent.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000
  • Styl nošení do uší
  • Výdrž baterie 10 hod.
  • Typ headsetu běžné
  • Bezdrátové Ano
  • Konektor USB

Další vlastnosti

Značka: Creative
Typ headsetu: běžné

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 44 mm
Výška: 28 mm
Hmotnost: 10 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000

Vzhled

Styl nošení: do uší

Konektivita

Odnímatelný kabel: Ne
Dosah: 10 m
Bezdrátové: Ano
Konektor: USB

Baterie

Výdrž baterie: 10 hod.
Doba nabíjení: 2 hod.

Další parametry

Odpojitelný mikrofon: Ne

Ostatní

Kód produktu: 51EF0830AA001

Všechny parametry

Recenze Creative Outlier Air SE

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Creative Outlier Air SE