Creative MUVO 2c fialový

Přenosný bezdrátový reproduktor Creative MUVO 2c ve stylovém fialovém provedení s výdrží baterie až 6 hodin vám zpříjemní poslech hudby doma i na cestách, kdekoli chcete. Díky standardu IP66 je bezdrátový reproduktor odolný vůči prachu i vodě. Pomocí technologie Bluetooth umožňuje snadné a rychlé připojení k vašemu chytrému telefonu. Přidáním dalšího reproduktoru s bezdrátovým přenosem Creative MuVo 2c získáte bohatší stereofonní zvuk. Zabudovaný přehrávač pro soubory z micro SD karty a 3.5 mm audio vstup rozšiřuje možnosti tohoto reproduktoru. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 17 %

Popis produktu

Vodovzdorný Bluetooth reproduktor do dlaně

Reproduktor do dlaně Creative MUVO 2c s vodovzdorným vnějším obalem vás bude provázet na vašich dobrodružstvích s oblíbenou hudbou. Na svých toulkách za zábavou můžete hlasitě přehrávat vaši oblíbenou hudbu. Díky kompaktní velikosti si ho můžete jednoduše sbalit a vzít s sebou. Zapojení reproduktoru MUVO 2c je jednoduché. K dispozici je bohatá nabídka vstupních zdrojů, včetně připojení Bluetooth. Také můžete bezdrátově propojit dva reproduktory MUVO 2c pro širší a výkonnější stereofonní zvuk.

Přehrává tisíce písní i bez telefonu

Reproduktor MUVO 2c je vybaven zabudovaným hudebním přehrávačem, který umožňuje ukládat písně na kartu micro SD a šetřit paměť vašich zařízení. Jsou podporovány vysoce kvalitní formáty zvuku pro náročné posluchače, včetně FLAC a WAV, WMA a MP3.

Funguje zároveň jako sluchátko

Když je váš chytrý telefon připojen prostřednictvím Bluetooth, reproduktor MUVO 2c funguje zároveň jako sluchátko, které umožňuje přepínat mezi voláním a hudbou. Už žádné zmeškané volání!

Vysoký výkon v malém prostoru

Reproduktor MUVO 2c v sobě skrývá velkou pasivní membránu, která zajišťuje skvělý basový výkon. Tento šikovný reproduktor je vybaven jedním vyladěným širokopásmovým měničem, který vždy vytváří výrazný a silný zvuk.

Bezdrátový zvukový zážitek

Připojit vaše chytré zařízení k reproduktoru MUVO 2c je hračka. Spárujte váš chytrý telefon prostřednictvím Bluetooth a nechte hudbu volně běžet.

Širší stereofonní ozvučení

Domluvte se s přáteli a vytvořte rozsáhlé ozvučení. Výkonný reproduktor MUVO 2c je vybaven stereofonní technologií Wireless Link, která umožňuje propojit dva reproduktory MUVO 2c. Společně s vašimi přáteli si můžete užívat prostorový zvuk ze dvou kompaktních reproduktorů.

Zábava bez omezení

Reproduktor MUVO 2c má certifikované krytí IP66 proti vodě a prachu. Takže voda nemůže pokazit zábavu při vašich bazénových akcích. I když cestujete mimo obvyklé trasy, ani prach ho neomezí. Zabudovaná 650 mAh Li-ion baterie umožňuje přehrávat hudbu nonstop až 6 hodin.* A když se baterie vybije, reproduktor je možné připojit k napájení kabelem micro USB a užívat si další hodiny zábavy.
* Závisí na úrovni hlasitosti. Skutečná výdrž baterie se bude lišit v závislosti na použití, nastavení a podmínek prostředí.

Ovládání na dosah ruky

Stažena aplikace Sound Blaster Connect pro iOS a Android umožňuje jednoduché ovládání reproduktoru. Můžete zobrazit a vybírat skladby z karty micro SD, procházet hudbou a pohodlně přepínat zdroje zvuku.

Přizpůsobte zvuk vlastním požadavkům

Po připojení reproduktoru MUVO 2c k portu USB můžete individuálně upravovat váš zážitek z poslechu pomocí aplikace Sound Blaster Control Panel. Získáte přístup k nabídce parametrů ladění, která umožňuje individuální přizpůsobovat vlastní zvukové profily. Pro rozšíření všestrannosti funguje reproduktor MUVO 2c i jako čtečka karet microSD, se kterou můžete přesouvat hudbu, video nebo osobní data mezi počítačem a paměťovou kartou (pouze když je reproduktor vypnutý).

Parametry produktu

Základní parametry

 • Značka Creative
 • Wi-Fi Ne
 • Bluetooth Ano
 • USB port Ano
 • Integr. čtečka karet Ano
 • Zvukové formáty flac, wav, wma, mp3
 • Airplay Ne
 • RMS výkon 2 W
 • NFC Ne
 • Typ reproduktoru 1 - pásmový
 • Počet reproduktorů 1

Další vlastnosti

Značka: Creative
? Smart: Ne
? Stupeň krytí: IP 66

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: fialová
Šírka: 9,3 cm
Výška: 6,7 cm
Hloubka: 3,8 cm
Hmotnosť: 0,16 Kg

Další parametry

? Integr. čtečka karet: Ano

Multimédia

Zvukové formáty: flac, wma, mp3, wav

Rádio

FM rádio: Ne
DAB: Ne

Zvuk

Multizone: Ne
RMS výkon: 2 W

Reproduktory

Typ reproduktoru: 1 - pásmový
Počet reproduktorů: 1

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

Napájení: 5V/micro USB

Baterie

Typ batérie: Li-Ion

Ostatní

Kód produktu: 51MF8250AA009

Všechny parametry

Recenze Creative MUVO 2c fialový

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Creative MUVO 2c fialový