Crash Bandicoot N Sane Trilogy - NS hra

Hra na Nintendo Switch - Crash Bandicoot N. Saně Trilogy nabízí 3 remasterované legendární tituly v okouzlující HD grafice: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped. Hrdina Crash společně se svými kamarády bude zachraňovat svět a její obyvatele před mnoha zloduchy, kteří chtějí získat energii, která jim poskytne nadpřirozenou moc. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Legendární Crash Bandicoot je zpět

Remasterovaná verze 3 legendárních her o Crashovi a jeho přátelích, se kterými překonáváte levely, dobrodružství a porazíte bosse, přichází v titulu s názvem Crash Bandicoot N. Saně Trilogy. Edice 3 titulů v jednom přináší novou, příjemnou HD grafiku, kterou si nyní můžete zahrát na herní konzoli Nintendo Switch.

 

 

Crash Bandicoot

Dr. Neo Cortex chce ovládnout svět vytvořením geneticky modifikovaných zvířat. Ze zvířat tak vytvoří zmutované příšery s neuvěřitelnou silou. Jedině Crash dokáže zachránit zvířata, jeho přítelkyni před velkým nebezpečím, a zmařit tak Cortexovy plány.

 

 

 

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back 

Dr. Cortex se po porážce z prvního příběhu spojil s dalším zloduchem, Dr. Ginem. Donutí Crashe posbírat mocné krystaly, které dokážou zničit planetu. Crash i za pomoci sestry Coco, ale i dalších přátel, se bude snažit využít energie krystalů na zničení Cortexovy vesmírné stanice a všech jeho plánů.

 

 

 

Crash Bandicoot 3: Warped 

Třetí příběh přináší ještě více zábavy, mnoho hádanek a v neposlední řadě i tajné úrovně. Ďábelské plány Dr. Cortexe nabírají na obrátkách, když s mistrem času sestrojí stroj času s cílem získat krystaly. Crash a Coco za pomoci Aku Aku budou muset cestovat do středověku, pod moře, dokonce se dostanou do dob faraonů. V cestě jim však bude stát mnoho nepřátel, v čele s Uka Uka, která stojí za vším zlem.  

 

 

 

 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium Game card
  • Platforma Nintendo Switch
  • Typ hry Arkádové
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Activision
Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Arkádové
Věkové omezení: 7+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 60 g
Hloubka: 11 mm

Další parametry

Handheld mód: Ano

Ostatní

Kód produktu: NSS110

Všechny parametry

Recenze Crash Bandicoot N Sane Trilogy - NS hra

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 04.5.2020

Doporučuji pro dlouhé chvíle

  • Hezké legrace syn spokojen
  • Nic

Příslušenství k Crash Bandicoot N Sane Trilogy - NS hra