CPA Halo 21 červený


Telefon, 2,4" displej, Rozlišení: 220x176 px displej, Slot pro paměťovou kartu, Bluetooth, 0,3 Mpx hlavní fotoaparát, 900 mAh baterie, mini sim, Konektor: USB-C, Podpora sítě: 2G. Více info

Barva


Cena 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

CPA Halo 21 je ideální pro snadné a pohodlné ovládání. Díky velkému 2,4" displeji s rozlišením 220 × 176" a velkým tlačítkům je tento mobilní telefon ideální pro seniory. Je vybaven slotem pro paměťové karty, rozhraním Bluetooth a hlavním fotoaparátem s rozlišením 0,3 megapixelu. Baterie s kapacitou 900 mAh zajišťuje dlouhou výdrž. Mobil lze používat s mini SIM kartou. Součástí balení je také praktický nabíjecí stojánek. Mobil má také fotokontakty a SOS tlačítko pro rychlé volání v případě nouze. FM rádio doplňuje zábavu na cestách.

Snadné ovládání

Díky 2,4" displeji s rozlišením 220 x 176", slotu na paměťové karty a technologii Bluetooth je mobilní telefon CPA Halo 21 pro seniory ideálním řešením pro snadné a pohodlné ovládání. Má hlavní fotoaparát s rozlišením 0,3 megapixelu, baterii s kapacitou 900 mAh a slot pro mini sim kartu. Jeho jedinečná funkce, fotokontakty, umožňuje snadno rozpoznat volajícího prostřednictvím fotografie. Velká oddělená tlačítka oznamují stisknutou číslici hlasem, což zajišťuje snadné používání. Vyniká jednoduchostí a přehledným displejem s velkými písmeny. Součástí balení je také nabíjecí stojánek. Ideální pro ty, kteří jej chtějí používat především k telefonování a psaní SMS.

Základní komunikace a tlačítko SOS

Tento telefon je ideální pro potřeby jednoduché komunikace s frekvencemi 900/1800 MHz. Jeho hlavním atributem je SOS tlačítko, které po aktivaci automaticky vytočí přednastavená čísla aodešle nouzovou SMS. Funkce SOS+ umožňuje sdílení polohy v případě nouze, což je výhodné zejména pro seniory. Po kliknutí na odkaz ve zprávě SMS se zobrazí webová stránka s polohou a dalšími informacemi.

Funkce a vybavení

Tento výrobek je vybaven vestavěným FM rádiem a 0,3MP fotoaparátem, který je ideální pro základní fotografování. Další praktickou funkcí je integrovaná LED svítilna, která funguje i při vypnutém telefonu. Model je vybaven jednoduchým budíkem pro nastavení hodin a minut. Pro snadnější nabíjení je součástí balení nabíjecí stojánek. Přístroj podporuje paměťovou kartu microSD, takže si do něj můžete uložit oblíbenou hudbu nebo fotografie. Výrobek je navržen tak, aby dokonale vyhovoval vašim potřebám.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.4 "
Rozlišení displeje (px) 220x176
Typ telefonu Klasický
Podpora sítě 2G

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze CPA Halo 21 červený

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

21. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • velká čísla na displeji
  • hlasové informace o vytáčeném čísle
  • pro seniora ideální