Corsair Void RGB Elite bílý


Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 100-10000 Hz, Citlivosť: 116 db, Impedance: 32 OHM, Styl nošení: náhlavní, Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ne, Konektor: 3,5 mm jack,


Cena 2 290 Kč

22,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní headset Corsair Void RGB Elite v bílém provedení má RGB podsvícení, certifikaci Discord a podporuje nastavení přes software Corsair iCUE. Disponuje odolnou konstrukcí a náušníky s paměťovou pěnou, potaženou tkaninou z mikrovlákna. 7.1kanálový prostorový zvuk (jen na PC) zajistí 50mm měniče s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 30 kHz, impedance 32 Ohmů a citlivost 116 dB. Nechybí všesměrový mikrofon s indikátorem provozu ani ovládací prvky pro nastavení hlasitosti a ztlumení mikrofonu. O konektivitu se postará 1,8metrový kabel s USB konektorem.

Design

Headset Corsair Void RGB Elite v bílém provedení má odolnou konstrukci s hliníkovými třmeny. Vzhled headsetu si můžete přizpůsobit pomocí RGB podsvícení. Pohodlí při dlouhých herních sezeních zajistí náušníky vyplněné paměťovou pěnou, potažené prodyšnou tkaninou z mikrovlákna.

Ohromující zvuk

50mm neodymové měniče s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 30 kHz, citlivostí 116 dB a impedancí 32 Ohmů vám poskytnou 7.1kanálový prostorový zvuk, díky kterému budete mít pocit, jako byste byli v centru dění.

Výbava a konektivita

Náhlavní souprava je vybavena všesměrovým mikrofonem, jehož provoz signalizuje LED indikátor. K dispozici jsou i ovládací prvky pro nastavení hlasitosti a ztlumení mikrofonu. Připojení k počítači zajistí 1,8metrový kabel s USB konektorem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 100-10000 Hz
Citlivosť 116 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor 3,5 mm jack

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Corsair Void RGB Elite bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno