Corsair Virtuoso RGB


Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 100-10000 Hz, Citlivosť: 109 db, Impedance: 32 OHM, Styl nošení: náhlavní, Výdrž batérie: 20 hod., Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ano, Konektor: USB,


Cena 5 190 Kč

51,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Bezdrátový herní headset Corsair Virtuoso RGB Wireless v šedé barvě poskytne vysoký komfort a jedinečnou zkušenost. Je vybaven 50mm měniči, které zprostředkují 7.1prostorový zvuk s frekvenčním rozsahem 20 Hz - 40 kHz a impedancí 32 Ohm. Dokonalé pohodlí při nošení zaručí měkké polstrované náušníky z paměťové pěny a nastavitelná čelenka s odolným hliníkový rámem. Ve výbavě nechybí odnímatelný mikrofon pro jasnou komunikaci, nastavitelné dynamické RGB podsvícení, funkce automatického vypnutí při složení z hlavy a vestavěná baterie s výdrží až 20 hodin. Headset připojíte k zařízením pomocí USB kabelu, kabelu s 3,5mm jackem nebo bezdrátově prostřednictvím nano přijímače Slipstream s dosahem až 18 m.

Pohlcující 7.1prostorový zvuk

Corsair Virtuoso RGB je vybaven 50mm neodymovými měniči, které vám zprostředkují pohlcující 7.1prostorový zvuk s frekvenčním rozsahem 20-40 000 Hz. Díky tomu uslyšíte vše, od nejlehčích kroků nepřítele až po nejhlubší basový tón ohlušujících explozí.

Odolný, lehký, stylový

Kvalitní hliníková konstrukce sluchátek je zárukou nízké hmotnosti a vysoké odolnosti. Měkké náušníky jsou naplněny paměťovou pěnou, díky čemuž se přesně přizpůsobí tvaru uší a poskytnou dokonalé pohodlí i během dlouhých hodin hraní.

Tři způsoby připojení

Headset Corsair Virtuoso RGB lze připojit prakticky ke všem herním platformám. Spolehlivé připojení umožní USB kabel nebo kabel s 3,5mm jackem. Pro rychlé bezdrátové připojení poslouží nano přijímač s technologií Slipstream, která zajistí dosah až 18 m.

Mikrofon

Pro jasnou komunikaci se spoluhráči byl headset vybaven odnímatelným všesměrovým mikrofonem s certifikací Discord, který nabídne široký dynamický rozsah a umožní kvalitní přenos hlasu.

Inteligentní ovládání

Corsair Virtuoso podporuje software CORSAIR iCUE, pomocí kterého si nastavíte všechny vlastnosti headsetu, včetně RGB podsvícení, zvukových profilů, 7.1prostorového zvuku a ekvalizéru. Umožní vám také synchronizovat podsvícení zařízení s kompatibilními periferiemi, chladiči a ostatními zařízeními značky Corsair.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 100-10000 Hz
Citlivosť 109 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 20 hod.
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ano
Konektor USB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Corsair Virtuoso RGB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno