Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire CH-9109018-NA černá


Rozhraní: USB, Podsvícení: Ano, Podporovaný OS: Windows 10, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Ergonomické provedení: Ne, Programovateľné klávesy: Ne, Odolné vůči postříkání: Ne,


Cena 4 990 Kč

49,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Herní klávesnice Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile Rapidfire vám zaručí výhru v každém herním souboji. Vyznačuje se minimalistickým tenkým zpracováním a nízkoprofilovými mechanickými spínači Low Profile Cherry MX Speed, které vám zajistí přesnost a spolehlivost. K dispozici má 8 MB paměť pro uložení vašich herních profilů a 1 000 Hz frekvenci. Klávesy jsou plně podsvícené RGB podsvícením s různými efekty. Pro připojení využívá 1,8m kabel s konektorem USB 2.0. Klávesnice je vybavena mediálními klávesami, 100% Anti-ghosting, softwarem iCUE a USB pass-through portem. Pohodlné používání zjistí odnímatelná podložka pod zápěstí.

Promyšlené zpracování

Vychutnáte si sladké uspokojení z vítězství díky velmi prestižnímu černému designu klávesnice Corsair K70 RGB MK.2. Low Profile Rapidfire. Zaručuje maximální pohodlí při hraní díky její výbavě a kompaktním rozměrům. Má stylové RGB podsvícení plné barev, které vás udržuje v soustředěnosti a produktivitě i v pozdních nočních hodinách. Klávesnice podporuje úpravy v softwaru Corsair iCUE, pomocí kterého nastavíte všechny vlastnosti, včetně efektů RGB podsvícení. Nastavení si můžete uložit do 8 MB vestavěné paměti.

Mechanické spínače

Klávesy jsou umístěny na mechanických spínačích Low Profile Cherry MX Speed, které vám zajistí spolehlivost a přesnost. Pomocí ultrarychlé odezvy získáte ten nejvyšší výkon a náskok před soupeři. Nechybí funkce Anti-ghosting a N-key rollover.

Komfortní používání

Pro dosažení vysokého pohodlí při herních maratonech či dlouhém psaní byla klávesnice opatřena odnímatelnou opěrkou zápěstí. Díky dobrému sklonu a měkkému pogumovanému povrchu nabídne maximální komfort.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 10
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ne
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire CH-9109018-NA černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno