Corsair K70 RapidFire CH-9101024-NA černá

  • Doprava zdarma

Rozhraní: USB, Podsvícení: Ano, Podporovaný OS: Windows 10, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Ergonomické provedení: Ne, Programovateľné klávesy: Ne, Odolné vůči postříkání: Ne,


Cena 3 590 Kč

35,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Herní klávesnice Corsair K70 Rapidfire vám zaručí výhru v každém herním souboji. Má vysoce odolné tělo z leštěného hliníku ve stylovém provedení černé barvy s červeným LED podsvícením. Ve výbavě má mechanické spínače Cherry MX Speed, 6 multimediálních tlačítek, 100% Anti-ghosting, NA rozložení kláves a pohodlnou odnímatelnou opěrku zápěstí. Každý hráč ocení i interní paměť pro uložení profilu podsvícení. Klávesy jsou v anglické lokalizaci. Připojení zajišťuje USB kabel s délkou 1,8 m.

Promyšlené zpracování

Vychutnáte si sladké uspokojení z vítězství díky velmi prestižnímu černému designu klávesnice Corsair K70 Rapidfire. Zaručuje maximální pohodlí při hraní díky její výbavě a kompaktním rozměrům. Má stylové červené LED podsvícení, které vás udržuje v soustředěnosti a produktivitě i v pozdních nočních hodinách. Klávesnice podporuje úpravy v softwaru Corsair iCUE, pomocí kterého nastavíte všechny vlastnosti, včetně efektů LED podsvícení. Nastavení si můžete uložit do vestavěné paměti.

Komfortní používání

Pro dosažení vysokého pohodlí při herních maratonech či dlouhém psaní byla klávesnice opatřena odnímatelnou opěrkou zápěstí. Díky dobrému sklonu a měkkému pogumovanému povrchu nabídne maximální komfort.

Jednoduché ovládání médií

Pro rychlý a snadný přístup k ovládání médií je k dispozici 6 multimediálních tlačítek, pomocí kterých například upravíte hlasitost bez přerušení hry.

Mechanické spínače

Klávesy jsou umístěny na mechanických spínačích Cherry MX Speed, které se postarají o přesné zaznamenání a rychlou odezvu. Nechybí funkce Anti-ghosting a N-key rollover. Spínače Cherry MX Speed ​​poskytují spojitou lineární odezvu s širokou ovládací zónou a jsou až o 40 % rychlejší než Cherry MX Red.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 10
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ne
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Corsair K70 RapidFire CH-9101024-NA černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno