Corsair K68 Cherry MX Red

  • Doprava zdarma
  • Výprodej

Rozhraní: USB, Podsvícení: Ano, Podporovaný OS: Windows 10, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Ergonomické provedení: Ne, Programovateľné klávesy: Ne, Odolné vůči postříkání: Ne,


Cena 2 790 Kč

27,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Herní klávesnice Corsair K68 v černé barvě se pyšní kvalitním provedením se stupněm odolnosti proti prachu a vodě IP32. Disponuje mechanickými spínači Cherry MX Red, červeným LED podsvícením s nastavitelnými efekty, multimediálními tlačítky, vestavěnou pamětí, uzamčením klávesy Windows i funkcemi Anti-ghosting a N-key rollover. Pro připojení k zařízením poslouží kabel s USB 2.0 rozhraním. Parametry klávesnice si přizpůsobíte pomocí softwaru Corsair iCUE.

Odolné provedení

Herní klávesnice Corsair K68 se vyznačuje stupněm ochrany IP32, díky čemuž odolá průniku prachu i postříkání vodou.

Mechanické spínače

Klávesy jsou umístěny na mechanických spínačích Cherry MX Red, které se postarají o přesné zaznamenání a rychlou odezvu. Nechybí funkce Anti-ghosting a N-key rollover.

Červené podsvícení

Posuňte hraní na novou úroveň. S červeným LED podsvícením nabízejícím pohlcující světelné efekty se stane hraní jedinečnou zkušeností.

Jednoduché ovládání médií

Pro rychlý a snadný přístup k ovládání médií jsou k dispozici multimediální tlačítka, pomocí kterých například upravíte hlasitost bez přerušení hry.

Komfortní používání

Pro dosažení vysokého pohodlí při herních maratonech či dlouhém psaní byla klávesnice opatřena odnímatelnou opěrkou zápěstí. Díky dobrému sklonu a měkkému pogumovanému povrchu nabídne maximální komfort.

Inteligentní ovládání

Klávesnice podporuje úpravy v softwaru Corsair iCUE, pomocí kterého nastavíte všechny vlastnosti, včetně efektů LED podsvícení. Nastavení můžete uložit do vestavěné paměti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 10
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ne
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Corsair K68 Cherry MX Red

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno