Corsair K55 RGB černá

  • Doprava zdarma
  • Výprodej −24 %

Rozhraní: USB, Podsvícení: Ano, Podporovaný OS: Windows 10, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Ergonomické provedení: Ne, Programovateľné klávesy: Ano, Odolné vůči postříkání: Ne,


Cena 1 290 Kč

Sleva 24 % z ceny doporučené výrobcem: 1 690 Kč Zobrazit nápovědu

12,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Herní klávesnice Corsair K55 RGB v černém provedení disponuje RGB podsvícením s více než 10 světelnými režimy. Je vybavena membránovými spínači, na kterých je umístěno 110 kláves. K dispozici máte 6 programovatelných makro kláves i tlačítka pro ovládání hlasitosti a přehrávání. Nechybí možnost uzamčení klávesy Windows, funkce 8-Key rollover či vestavěná paměť. Podsvícení a funkce tlačítek upravíte pomocí softwaru Corsair iCUE. O pohodlí se postará odpojitelná pryžová opěrka zápěstí a sklopné nožičky. Připojení k počítači zajišťuje kabel s USB konektorem.

Pohodlí při používání

Klávesnice Corsair K55 RGB v černém provedení je vytvořena tak, aby vám poskytovala pohodlí během dlouhých herních setkání. Oporu pro zápěstí zajistí odpojitelná pryžová podložka. Sklon klávesnice můžete změnit pomocí sklopných nožiček.

Dynamické RGB podsvícení

Design klávesnice doplňuje 3zónové RGB podsvícení s více než 10 světelnými režimy. Všechna nastavení podsvícení, programování maker i synchronizaci osvětlení celého vašeho systému provedete v softwaru Corsair iCUE.

Užitečná výbava

110 kláves je umístěno na membránových spínačích, které při používání vydávají minimální hluk. V horním pravém rohu jsou k dispozici tlačítka pro ovládání hlasitosti a přehrávání. Na boční straně se nachází 6 programovatelných makro kláves. Klávesnice také disponuje funkcí 8-Key rollover, uzamčením klávesy Windows i vestavěnou pamětí pro uložení vašich nastavení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 10
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Corsair K55 RGB černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno