Corsair HS70 Pro černý

Zobrazit


Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 100-10000 Hz, Citlivosť: 111 db, Impedance: 32 OHM, Styl nošení: náhlavní, Výdrž batérie: 16 hod., Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ano, Konektor: USB,


Cena 2 790 Kč

27,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Herní headset Corsair HS70 Pro v černém provedení má nastavitelnou polstrovanou čelenku i náušníky vyplněné paměťovou pěnou, které poskytnou pohodlí během dlouhých hodin hraní. Křišťálově čistý 7.1kanálový prostorový zvuk (pouze pro PC) zajistí 50mm neodymové měniče s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz, impedance 32 Ohmů a citlivost 111 dB. Vaši spoluhráči vás budou zřetelně slyšet díky odpojitelnému stejnosměrnému mikrofonu s potlačením hluku. Hedset disponuje certifikací Discord. Připojení k počítači i k herní konzoli Sony PlayStation 4 zajišťuje 2,4 GHz bezdrátová technologie s dosahem do 12metrů. Náhlavní souprava je vybavena ovládáním hlasitosti, tlačítkem pro ztlumení mikrofonu i vestavěnou baterií s přibližně 16hodinovou výdrží.

Vytvořen pro pohodlí

Výjimečné pohodlí během dlouhých hodin hraní poskytnou náušníky vyplněné paměťovou pěnou i nastavitelná polstrovaná čelenka. Rychlý přístup k úpravě hlasitosti a ke ​​ztlumení mikrofonu poskytnou ovládací prvky umístěné na sluchátku.

Křišťálově čistý zvuk

Abyste slyšeli všechno, co se děje na bojišti, je headset vybaven 50mm neodymovými měniči s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz, citlivostí 111 dB a impedancí 32 Ohmů. Díky 7.1kanálovému prostorovému zvuku, který je dostupný pouze na PC, se ocitnete přímo uprostřed hry.

Spoluhráči vás uslyší

Náhlavní souprava disponuje stejnosměrným mikrofonem, který redukuje okolní hluk, takže vaši spoluhráči vás uslyší hlasitě a zřetelně. Nechybí ani certifikace Discord.

Bezdrátové připojení

Headset Corsair HS70 Pro v černém provedení připojíte k počítačům i k herní konzoli Sony PlayStation 4 prostřednictvím 2,4 GHz bezdrátové technologie s dosahem do 12metrů. Napájení zajišťuje vestavěná baterie s přibližně 16hodinovou výdrží, kterou nabijete přes micro USB port.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 100-10000 Hz
Citlivosť 111 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 16 hod.
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ano
Konektor USB

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Corsair HS70 Pro černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Josef

29. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Výdrž na baterii
  • kvalita zvuku
  • konstrukce
  • Po dlouhém nošení trochu tlačí (po více 4 hodinách)