Corsair HS35 CA-9011195-EU černý


Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 100-10000 Hz, Citlivosť: 113 db, Impedance: 32 OHM, Styl nošení: náhlavní, Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ne, Konektor: 3,5 mm jack,

Barva


Cena 1 290 Kč

12,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní headset Corsair HS35 v černé barvě vám zprostředkuje pohlcující zvuk, o který se postarají 50mm měniče s frekvenčním rozsahem 20 Hz - 20 kHz a impedancí 32 Ohm. Pohodlí během dlouhých hodin hraní zajistí nastavitelná čelenka spolu s měkkými polstrovanými náušníky. Součástí je ovládací prvek na náušníku a jednosměrný mikrofon s certifikací Discord a funkcí potlačení okolního hluku. Multiplatformní kompatibilitu zaručí 1,8 m kabel s 3,5mm jackem.

Vysoké pohodlí

Vychutnejte si vysoké pohodlí při dlouhých herních maratonech díky nastavitelným náušníkům s měkkým polstrováním z paměťové pěny. Robustní konstrukce sluchátek s kovovými prvky navíc zajistí vysokou odolnost a dlouhodobou životnost.

Jasná komunikace se spoluhráči

50mm neodymové měniče vám přinesou vynikající kvalitu zvuku s širokým rozsahem a přesností. Součástí je také jednosměrný mikrofon s certifikací Discord, který disponuje funkcí potlačení okolního hluku pro vyšší kvalitu přenosu hlasu a křišťálově čistou komunikaci.

Multiplatformní kompatibilita

Pro připojení k zařízením poslouží 1,8 m kabel s 3,5mm jackem, který je zárukou kompatibility s většinou herních platforem - PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch a mobilními zařízeními.

Ovládání na náušníku

Snadno přístupné ovládací prvky na náušníku vám umožní regulovat hlasitost sluchátek a ztlumit mikrofon. Díky tomu se můžete plně věnovat hře bez zbytečného zdržování se.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 100-10000 Hz
Citlivosť 113 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor 3,5 mm jack

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Corsair HS35 CA-9011195-EU černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno