Corsair Glaive RGB Pro černá


Rozhraní: USB, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Typ senzoru: optická, Rozlišení senzoru: 18000 dpi, Programovat.tlačítka myši: Ano, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne,


Cena 2 290 Kč

22,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní myš Corsair Glaive RGB Pro je ideální na MOBA a FPS hry. Její ergonomický tvar a vyměnitelné boční úchyty na palec poskytnou komfort při dlouhodobém používání. Přesné snímání pohybu zajistí optický senzor PMW3391 s rozlišením 18 000 DPI. Disponuje 7 programovatelnými tlačítky a spínači Omron s výdrží až 50 milionů stisknutí. Nechybí ani dynamické 3zónové RGB podsvícení. Myš si přizpůsobíte podle sebe prostřednictvím softwaru Corsair Utility Engine. Vaše nastavení můžete uložit do vestavěné paměti. O konektivitu se postará 1,8metrový opletený kabel s USB konektorem.

Pohodlí při hraní

Herní myš Corsair Glaive RGB Pro v černo-šedém provedení v sobě spojuje výkon s vysokým komfortem. Díky svému ergonomickému tvaru vám přirozeně padne do ruky. Je dodávána s vyměnitelnými bočními úchyty na palec.

Navržena pro hráče

Design myši doplňuje dynamické 3zónové RGB podsvícení. Myš disponuje spínači Omron s výdrží 50 milionů stisknutí a 7 programovatelnými tlačítky, jejichž funkce upravíte v softwaru Corsair Utility Engine. Vaše nastavení můžete uložit do vestavěné paměti. I ten nejjemnější pohyb zaznamená optický senzor PMW3391 s citlivostí až 18 000 DPI.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 18000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Corsair Glaive RGB Pro černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno