Coolpad Big Boy powerbanka EBC100C (champagne)

Kapacita batérie: 10400 mAh, Max. výstupní proud: 2.1 A. Více info

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Stylový power bank Coolpad Big Boy s kapacitou až 10400 mAh, který využívá přední světovou technologii dvoj ampérovou vysokorychlostního nabíjení, přičemž dokáže při plné síle nabít Collpad Porto čtyřikrát, Coolpad Modena třikrát a váš tablet dvakrát. Životnost baterie je mnohem větší a delší než u běžných bateriích. Pouze 6 hodin stačí na upne nabití. Můžete ho využít nejen u smartphonů Coolpad, ale iu mobilů jiných značek a zařízení, jako jsou například tablety, digitální fotoaparáty, herní ovladače apod.

Cool pro velká čísla

Big Boy je silný power bank s kapacitou 10 400 mAh. Životnost baterie v power banku Big Boy je mnohem větší a delší než u obyčejných bateriích. Big Boy využívá přední světovou technologii dvoj-ampérovou vysokorychlostního nabíjení. Do úplného nabití Big Boy vám stačí pouze 6 hodin. Big Boy dokáže při plné síle nabít Coolpad Porto (1 800 mAh) až čtyřikrát, Coolpad Modena (2 500 mAh) třikrát a váš tablet (4 490 mAh) dvakrát.

Cool pro prémiovost

Big Boy má nádherné tělo zhotovené z hliníkové slitiny dosaženo precizním CNC zpracováním. Big Boy má štíhlou linii se zaobleným designem, díky čemuž je příjemný na uchopení a usnadňuje tak jeho přenášení. Big Boy je kompatibilní nejen se smartphony Coolpad, ale také s mobilními telefony jiných značek a zařízeními, jako jsou tablety, digitální fotoaparáty, herní ovladače a jim podobné.

 

Cool pro přátele

Big Boy neslouží pouze na osobní použití, podělit se o něj můžete is vaší rodinou nebo přáteli. Big Boy totiž má dva USB výstupy, které dokážou nabíjet dvě zařízení - například mobilní telefon a tablet najednou. Prací zaneprázdnění lidé mohou nabíjet dvě zařízení najednou během jedné noci na svém Big Boy, v případě, že není k dispozici žádná elektrická zásuvka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita batérie 10400 mAh
Max. výstupní proud 2.1 A

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze Coolpad Big Boy powerbanka EBC100C (champagne)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Karel

17. 6. 2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoPamela

28. 12. 2015

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


ok


Tereza

24. 12. 2015

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoMilan

14. 12. 2015

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Vše OK.