• Výprodej − 10 %
  • Doprava zdarma

Coolexpert APG-09AN1 vystavený kus s plnou zárukou

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

7 999 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 8 839 Kč
Ušetříte: 10 %
Na splátky s Home Credit spočítat

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

7 999 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 8 839 Kč
Ušetříte: 10 %
Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 79,99 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Mobilní klimatizace Coolexpert APG-09AN1 je vhodná pro umístění do místností. Postará se o zpříjemnění atmosféry v interiéru a pomůže vytvořit ideální podmínky pro práci i život. Nedílnou součástí je také dostatečně velký ovládací LED panel. Mobilní klimatizaci můžete ovládat i dálkově. Energetická třída A, do které přístroj spadá, zaručí šetrnost k životnímu prostředí nízkou spotřebou energie. POZOR! Při každé mobilní klimatizaci je pro správný chod třeba připojit vypouštěcí hadici z okna či pomocí výřezu ve zdi. Součástí balení každé mobilní klimatizace je hadice pro odvod teplého odpadního vzduchu z místnosti.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

 

 

COOLEXPERT APG-09AN1

Mobilní klimatizace je příjemným osvěžením v parných dnech zejména v bytech, kde je problém s instalací klimatizační jednotky napevno. Díky svému štíhlému a příjemnému designu se hodí všude tam, kde chcete mít příjemné prostředí v létě. Má dostatečný výkon na chlazení interiérů s rozlohou 12-18m2. Přijatelná je maximální hlučnost 65 dB i velmi dobrá spotřeba energie, díky čemuž patří do energetické třídy A. Energií šetříte i během speciálního režimu SLEEP, který je typický tichým chodem a sníženou spotřebou energie. Navíc tento režim zabraňuje podchlazení během spánku.

Chlazení

Součástí je dálkový ovladač s displejem, nechybí ani LED displej s časovačem: 0,5-24 hod. S LED přehledným displejem se již více nezdržíte při nastavování. Na displeji najdete množství informací. Díky němu si například nastavíte chlazení tak, abyste měli doma příjemně při příchodu z práce. Ovládání klimatizace je opravdu jednoduché, stačí ji zapnout, nastavit a postavit tam, kam potřebujete. Nabízí manuální směrování vzduchu v horizontálním i vertikálním směru. Rozmezí provozní teploty si můžete pohodlně nastavit od 16 do 30 ° C

Odvlhčování

 Klimatizace má integrovanou odpadnou nádobku s funkcí odpařování kondenzátu a inteligentního odvlhčování. O jejím naplnění vás informuje praktický indikátor. Dokonce je zde možnost trvalého odtoku zkondenzované vody (hadicí). Tím pádem zajistíte nepřetržitý provoz.

Ovládání

K dispozici máte dálkový ovladač na kterém se v případě potřeby dají uzamknout tlačítka. Pomocí ovladače si rychle a komfortně zvolíte požadované nastavení i z pohovky, postele nebo opačného konce místnosti.

Pohodlná manipulace

Přístroj se velmi snadno udržuje. Je možné jej přesouvat pomocí koleček což zajišťuje maximální přenosnost a snadnost použití. Udržujte si tak požadovanou teplotu právě v té místnosti, ve které se právě nacházíte.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Maximální doba dušení: 24 h
Odvlhčovací kapacita: 1 l/h
Energ.třída (chlazení): A
Celková spotřeba: 1 kW
Maximální výkon chlazení: 9000 BTU
Vhodné pro místnosti do: 18 m3
Filtrace: Ne
Odvlhčovací kapacita: 1 l/h

Další vlastnosti

Značka: Coolexpert
Maximální doba dušení: 24 h
Funkce klimatizace: Chlazení
Odvlhčovací kapacita: 1 l/h
Maximální výkon chlazení: 9000 BTU
Vhodné pro místnosti do: 18 m3
Filtrace: Ne
Odvlhčovací kapacita: 1 l/h
Možnost odvodu přes okno: Ano
Zásobník na odvlhčenou vodu: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Hmotnost: 32,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano

Funkce managementu

Dálkové ovládání: Ano

Energetické údaje

Energ.třída (chlazení): A
Celková spotřeba: 1 kW

Ostatní

Kód produktu: APG-09AN1

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru