Cooler Master SK652 US (TTC Low Red Switch) černá


Rozhraní: USB, Podsvícení: Ano, Podporovaný OS: Mac OS, Windows, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Ergonomické provedení: Ano, Programovateľné klávesy: Ano Více info


Cena 3 899 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 39 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Cooler Master SK652 je nízkoprofilová mechanická herní klávesnice v černém provedení. Ergonomický design nabízí vynikající herní zážitek a je také vhodná pro běžného uživatele. Dlouhou životnost a vysokou odolnost zajišťuje pevná konstrukce ve spojení s Low Profile Mechanical Switch (Red), které mají rychlou odezvu 1 ms a vysokou přesnost. Podsvícení RGB s neomezenými možnostmi personalizace zajistí pohodlné používání i za zhoršených světelných podmínek. N-Key rollover a Anti-ghosting technologie umožní stisknutí více kláves současně. Pro připojení slouží 1,8m kabel USB-A na USB-C. Klávesnice má US lokalizaci. Podporované systémy jsou Windows a macOS.

Spínače Low Profile Mechanical Switch (Red)

Mechanické spínače poskytují bleskově rychlou reakci 1 ms na dotek a vysokou přesnost. Jejich výjimečná odolnost zaručí dlouhou životnost.

Ergonomický design a odolná konstrukce s broušeným hliníkem

Herní klávesnice Cooler Master SK652 US se může pochlubit silnou konstrukci, která uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Navzdory plnému provedení včetně číselné části si zachovává kompaktní rozměry a neomezuje prostor pro použití myši. Nabízí ergonomické úpravy a vylepšení včetně nastavitelných nožiček pro ještě větší pohodlí.

RGB podsvícení

Nastavitelné podsvícení RGB s 16,7 miliony barev zvýší váš herní zážitek i za zhoršených světelných podmínek. Ovládání On-The-fly vám umožní nastavit osvětlení bez použití softwaru.

Technologie N-Key rollover a Anti-ghosting

Díky technologii 100% Anti-ghosting a N-key rollover není ztracen žádný úder, i když stisknete více kláves najednou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Mac OS, Windows
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ano
Programovateľné klávesy Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Cooler Master SK652 US (TTC Low Red Switch) černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno