Cooler Master MM720 lesklá černá


Rozhraní: USB, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Typ senzoru: optická, Rozlišení senzoru: 16000 dpi, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne Více info


Cena 1 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 17 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní myš Cooler Master MM720 KKOL2 v černém lesklém provedení si vás získá svým pozoruhodným designem pouzdra. Vyznačuje se nízkou hmotností 49 gramů, což zajišťuje rychlejší pohyby, minimální únavu a menší bolesti zápěstí spojené se stresem. Je vybavena optickým senzorem Pixar s nastavením do 16 000 DPI a frekvencí 1 000 Hz. Disponuje ultralehkou konstrukcí, barevným RGB podsvícením, 6 tlačítky a procesorem ARM Cortex M0+. Připojení zajistí USB Ultraweave kabel s délkou 1,8 m.

Výjimečný design s RGB podsvícením

Otvory v myši nesnižují jen hmotnost, ale zvýrazňují její působivý design. Štíhlá silueta spolu s efektivním konfigurovatelným RGB podsvícením vám zajistí jedinečnou herní atmosféru.

Ultralehký kabel

Herní myš Cooler Master MM720 KKOL2 je vybavena novým kabelem Ultraweave. Skládá se z odolného, ​​ale flexibilního materiálu. Nebude vás během hry zanášet přes mapu a nebude způsobovat nepřesnost na cíl.

Určená pro komfort i výkon

Cooler Master MM720 KKOL2 má všestranný tvar, který je optimalizován pro hráče s pravou rukou. Má dvě boční tlačítka pro snadný přístup k vašim vlastním klávesovým zkratkám a pohodlnou opěrku prstů pro větší pohodlí.

Herní optický senzor

Herní myš je vybavena optickým snímačem Pixar s rozlišením 16 000 DPI pro minimální zpoždění a maximální přesnost. Vylepšení optického senzoru masivně sníží hmotnost myši. V případě, že potřebujete upřednostnit přesnost před rychlostí, DPI je okamžitě nastavitelné. Dává vám možnost provádět úpravy v reálném čase v závislosti na hře a jejim stylu. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 16000 dpi
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Cooler Master MM720 lesklá černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno