Cooler Master MM710 MM-710-KKOL1 černá


Rozhraní: USB, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Typ senzoru: optická, Rozlišení senzoru: 16000 dpi, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne,


Cena 1 549 Kč

15,49 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní myš Cooler Master MM710 si vás získá svými kvalitními funkcemi a pozoruhodným designem pouzdra s jedinečným kabelem Ultrawave. Vyznačuje se nízkou hmotností 50 gramů, což zajišťuje rychlejší pohyby, minimální únavu a menší bolesti zápěstí, spojené se stresem. Je vybavena optickým senzorem Pixar se 7 nastaveními DPI od 400 do 16 000 DPI a frekvencí 1 000 Hz. Kvalitní Omron spínače vydrží 20 milionů kliknutí. Disponuje 6 tlačítky a procesorem ARM Cortex M0+. Připojení zajistí USB kabel Ultrawave s délkou 1,8 m.

Inovativní design

Jedinečný vzhled herní myši Cooler Master MM710 představuje spojení propracovaného plastového krytu, který je lehký a odolný. Díky tomu je snížena hmotnost myši na méně než 53 g. Už žádné boji proti myši a už žádné zmeškané chvíle kvůli rozsahu pohybu s omezenou hmotností. Bolest zápěstí po herních maratonech a únava po všech výhrách jsou minulostí. Zaměřte se na lepší a výkonnější hru. Myš obsahuje patky PTFE pro zvýšení výkonu a klouzání po podložce bez námahy.

Změňte svou myš

Když ničíte nepřítele, nikdy byste neměli mít pocit, že jste roztomilé zvíře na vodítku. Proto je myš Cooler Master MM710 vybavena novým kabelem Ultrawave. Skládá se z odolného, ​​ale flexibilního materiálu. Nebude vás během hry zanášet přes mapu a nebude způsobovat nepřesnost na cíl. Nyní se zbavíte všech lagů myši.

Pro komfort i výkon

Cooler Master MM710 má všestranný tvar, který je optimalizován pro hráče s pravou rukou kvůli pohodlí a funkčnosti. Má dvě boční tlačítka pro snadný přístup. Odvážný perforovaný design navíc maximalizuje proudění vzduchu, čímž snižuje otravně propocenou dlaň, která se stává velmi nepříjemnou, obzvláště u klasických myších.

Herní optický senzor

Vybavena je optickým snímačem 16 000 DPI Pixar pro minimální zpoždění a maximální přesnost. Vylepšení optického senzoru masivně sníží hmotnost myši. V případě, že potřebujete upřednostnit rychlost před přesností, DPI je okamžitě nastavitelné. Dává vám možnost provádět úpravy v reálném čase v závislosti na hře a jejím stylu.

Omron spínače

Už se nikdy nebudete muset bát, že v polovině bitvy odejdete. Přepínače Proron třídy Omron jsou standardem pro myš Cooler Master MM710. Nacházejí se pod levým a pravým tlačítkem a jsou dimenzovány na 20 milionů stisknutí tlačítek.

Osobitá ochrana

Lehká myš vyžaduje ochranu před těžkými váhami, zejména kvůli svému jedinečnému designu, který je náchylný na vnější projevy. Myš Cooler Master MM710 obsahuje vrstvu odolnou vůči prachu a vodě. Pomáhá předcházet nehodám s rozlitou vodou či hromadou prachu. Není odolná vůči ponoření do vody.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 16000 dpi
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Cooler Master MM710 MM-710-KKOL1 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno