Cooler Master MM-771-GSOL1 Retro šedá


Myš, Podsvícení: Ano, Typ senzoru: optická, 16000 DPI, Provedení: Kabelové, Délka kabelu: 1,8 m, Podporovaný OS: Windows, šedá. Více info


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní myš s profesionálními funkcemi, odolným kabelem, RGB podsvícením a výjimečně nízkou hmotností zaujme svoji pozici i na vašem herním stole.

Cooler Master MM-771-GSOL1 Retro

Retro herní myš Cooler Master s sebou přináší designový herní plášť, o něco odolnější kabel Ultraweave a osvěžující herní napětí podtržené RGB podsvícením. Tyto i další funkce jsou aplikovány do těla vážícího ne více než 60 gramů. Nízká váha se v tomto případě rovná rychlejšímu pohybu, delšímu hraní a téměř žádné únavě.

Senzor

Na spodní straně myši naleznete umístěný optický snímač Pixart s rozlišením až 16 000 DPI pro vysokou přesnost, rychlé zásahy a úplnou eliminaci zasekávání. Mezi úrovněmi DPI můžete přepínat přesně tak, jak bude vaše hra vyžadovat. Funkčnost doplňují i ​​dvě tlačítka situovaná na boční straně.

Spíčane Omron

Dlouhou životnost zařízení dodávají i profesionální spínače Omron, které jsou umístěny pod pravým i levým tlačítkem a bez následků přežijí i 20 milionů stlačení.

PTFE nožičky

Cílem použití PTFE jsou nožičky, které se díky využití ideálních materiálů budou pohybovat po podložce přesně, rychle, efektivně a hladce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ použití herní
Provedení Kabelové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 16000 dpi
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Cooler Master MM-771-GSOL1 Retro šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi