Popis produktu

Podložka pod myš CONNECT IT CI-501 má ergonomický tvar s měkkým polštářkem z paměťové pěny, o který se opírá vaše zápěstí. Podložka má gumový podklad zajišťující její výbornou stabilitu na pracovním stole. Je potažena tkaninou, která je pevná a dá se snadno čistit. Podložka pod myš je určena pro praváky i leváky. Černé provedení.

Základní výbava pro myš a vaši ruku

Podložka pod myš je základní součástí při práci s myší. Umožňuje lepší skluz myši po kvalitním materiálu, přesnost bez přeskakování a také ochranu stolu. Podložka pod myš však může nabídnout ještě více, pokud disponuje ergonomickou opěrkou z paměťové pěny.

Praktičnost a pohodlnost

Podložka pod myš CONNECT IT CI-501 je určena pro praváky i leváky, oběma padne přesně na míru. Měkký polštářek bude pohodlně podpírat vaše zápěstí, takže nebude docházet k jeho přepínání a následným bolestem a zdravotním problémům, jako je například syndrom karpálního tunelu.

For health - pro vaše zdraví

Produkty FOR HEALTH jsou odborníky vytvořeny za účelem zdravější práce na počítači. Jejich používáním snížíte zátěž na tělo, kterou celodenní sezení u počítače způsobuje, a omezíte zdravotní problémy, které by mohly vzniknout, pokud si nevytvoříte kvalitní a ergonomické prostředí pro dlouhodobou práci u počítače.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ergonomické provedení Ano
Typ podložky silikonová

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Connect It CI-501 podložka pod myš

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi