Concept VV5750 TitanCare


Fén, Příkon: 1600 W, Počet rychlostí: 3, Počet teplotních stupňů: 2, Počet nástavců: 1, Ionizátor: Ano, Foukání studeným vzduchem: Ano, Koncentrátor vzduchu: Ano, Difuzér: Ne, Hřebenový nástavec: Ne, Délka kabelu: 1,6 m, Cestovní pouzdro: Ne, Sklopná rukojeť: Ne, Hmotnost: 450 g. Více info


Cena 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 5 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Fén na vlasy Concept VV5750 TitanCare v šedém provedení se stane vaším oblíbeným pomocníkem pro rychlé a šetrné sušení vlasů. K dispozici jsou 3 stupně výkonu s možností nastavení 3 úrovní teploty a 2 rychlostí proudění vzduchu. S určitostí potěší funkce Cool shot pro okamžitou fixaci účesu a funkce ionizace, se kterou budou vaše vlasy hladké a hebké. Fén je vybaven koncentrátorem pro dokonalou finální úpravu účesu, odnímatelnou zadní mřížkou, která usnadní čištění a nechybí ani závěsné poutko pro snadné uskladnění či pojistka proti přehřátí. Příkon 1 600 W.

Concept VV5750 TitanCare

  • 3 stupně výkonu
  • Funkce Cool shot (okamžitá fixace účesu studeným vzduchem)
  • Funkce ionizace (hladší a lesklejší vlasy bez krepatění, rychlejší vysušení, redukuje statickou elektřinu, zabraňuje poškození vlasů)
  • Odnímatelná zadní mřížka pro snadné čištění
  • Závěsné poutko
  • Koncentrátor
  • Pojistka proti přehřátí
  • Příkon 1 600 W
  • Délka přívodního kabelu 160 cm
  • Barva matná šedá

Perfektní účes

S fénem na vlasy Concept VV5750 s příkonem 1 600 W si šetrně a rychle vysušíte vaše vlasy. Nabízí výběr ze tří stupňů výkonu s možností nastavení 3 úrovní teploty a 2 rychlostí proudění vzduchu. Pro ještě lepší výsledek sušení je fén vybaven koncentrátorem, kteří usměrní proud vzduchu do požadovaného místa pro dokonalou finální úpravu a pomocí funkce Cool shot svůj účes studeným vzduchem zafixujete.

Ionizátor

Pomocí ionizátoru, který během fénování vysílá ionty do vašich vlasů a dodává jim vlhkost docílíte, že vaše vlasy budou lesklé, získají zdravý vzhled a lépe se rozčesávají.

Bezpečný a praktický

Důležitou součástí je teplotní pojistka, která chrání přístroj proti přehřátí a případnému poškození. Nechybí ani praktické závěsné poutko pro snadné uskladnění a díky zadní odnímatelné mřížce se snadno čistí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 450 g
Délka kabelu 1.6 m
Počet rychlostí 3
Ionizátor Ano
Příkon 1600 W
Počet nástavců 1
Foukání studeným vzduchem Ano
Tryskový difuzor Ano
Difuzér Ne
Hřebenový nástavec Ne
Odnímatelná zadní mřížka Ano
Cestovní pouzdro Ne
Sklopná rukojeť Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept VV5750 TitanCare

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno