Concept VTE7015


Vinotéka, Energetická třída F, Objem: 48 l, Roční spotřeba energie: 92 kWh, Maximální hlučnost: 26 dB, Kapacita: 15 lahví, Šířka: 36 cm, Výška: 63,6 cm, Hloubka: 55 cm. Více info


Cena 4 998 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 5 310 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící vinotéka Concept VTE7015 v energetické třídě F o objemu 48 litrů nabízí prostor pro 15 láhví vína. Má dřevěné police, panel s dotykovým ovládáním, LED osvětlení, tichý kompresor a termoelektrické chlazení.

Chlazení a řízení

Chladnička na víno Concept VTE7015 využívá inovativní termoelektrickou technologii pro chlazení s vysokou účinností a nízkou spotřebou energie. Ideální teplotu můžete nastavit na dotykovém displeji. Teplotu můžete snadno regulovat v rozmezí od 12 °C do 18 °C.

Dostatečně velký prostor

Vinotéka o objemu 48 litrů pojme 15 lahví vína, sektu nebo jiných nápojů. Lahve jsou uloženy na dřevěných policích z bukového dřeva. K osvětlení vnitřního prostoru využívá úsporné LED osvětlení.

Nízká hladina hluku

Už žádné bzučení nebo pípání, zkrátka žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým provozem, který potěší každého zákazníka. Maximální hladina hluku je 26 dB. Díky menším rozměrům jej můžete umístit kamkoli. Je vhodný do domácností, restaurací nebo barů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 5
Celkový čistý objem 48 L
Kapacita lahví 15
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept VTE7015

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi