Concept VR3115 smart


Robotický vysavač s mopem, Vysává a mopuje najednou, Smart ovládání mobilem, Provozní doba: 180 min., Typ navigace: Laser, Permanentní mapa úklidu, Mapování více podlaží, Automatická detekce povrchu, Pro domácnosti se zvířaty, Výška vysavače: 10 cm. Více info


Cena 7 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Robotický vysavač s mopem Concept VR3115 vysává i mopuje. Podporuje češtinu a slovenštinu. Má kvalitní motor s vysokým sacím výkonem. Baterie s kapacitou 3 200 mAh vydrží vysávat až 180 minut. Obsahuje senzor proti pádu a nárazu. K ovládání můžete využít mobilní aplikaci Concept Home, která je k dispozici zdarma.

Robotický vysavač s mopem Concept VR3115

 • Využívá pokročilou laserovou navigaci LaserTec 2.0
 • Vhodný pro vícepodlažní domy
 • 3 hlavní kartáče a 2 boční kartáče
 • Uloží až 5 pater
 • Přihrádka pro uložení aromaterapeutické tablety
 • Komunikace v 5 jazycích: češtině, slovenštině, angličtině, polštině a maďarštině
 • Vysoký sací výkon vysavače až 3 300 Pa
 • Baterie LG BYD s kapacitou 3 200 mAh a výdrží až 180 minut
 • Funkce turbo na koberce
 • Senzor proti nárazu a pádu ze schodů
 • Ovládání prostřednictvím mobilní aplikace nebo dálkového ovladače
 • Funkce ROOMPLAN 3.0
 • Kompletní režim
 • Zónový režim
 • Místní režim

Laserová navigace

Robotický vysavač VR3115 využívá pokročilou laserovou navigaci LaserTec 2.0, která dokáže detailně prohledat celou domácnost a vytvořit přesnou mapu pro plánování úklidu. Díky tomu se robot pohybuje v prostoru s maximální přesností, nepřejíždí opakovaně přes již uklizená místa, čímž zkracuje dobu úklidu. Dokonale si poradí se všemi podlahovými krytinami i členitými prostory. Díky velkým kolům a výkonnému motoru dokáže překonat prahy dveří a další překážky vysoké až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

Možnost uložení až 5 map

Robotický vysavač VR3115 je vhodný i pro vícepodlažní domácnosti. Každé patro je třeba zmapovat zvlášť a pojmenovat v aplikaci. Takto lze uložit mapy až pro 5 pater. Chcete-li robota přimět k úklidu jiného patra, než na kterém se právě nachází, stačí ho přenést, vybrat v aplikaci správnou mapu a spustit. Výhodou je, že robot zvládne úklid, aniž by bylo nutné kupovat další nabíjecí stanici.

Přizpůsobí se jakémukoli povrchu

Robotický vysavač VR3115 je vybaven třemi hlavními kartáči (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvěma bočními kartáči. Hlavní kartáče lze měnit v závislosti na vysávaném povrchu, zatímco boční kartáče rozšiřují dosah vysávání a dokonale vyčistí okolí stěn, nábytku, rohy místnosti a další těžko přístupná místa. VR3115 je chytře koncipovaný robot, který se přizpůsobí celé domácnosti.

Provoní každý kout vaší domácnosti

Vysavač VR3115 má důmyslně navrženou přihrádku pro umístění aroma tablety, která během vysávání eliminuje nepříjemné pachy z usazeného prachu a zanechává místnost příjemně provoněnou. Aroma tableta není součástí balení. Doporučujeme vybírat vůně do vysavače pevné konzistence (vonné tyčinky, kolečka, granulované vůně v uzavřených sáčcích apod.).

Zbaví vás virů a bakterií

Pro dokonalý pocit bezpečí je tu vysavač VR3115, který vám pomůže v boji proti virům a bakteriím. Stačí do nádržky na vodu přidat vhodný dezinfekční prostředek a nechat robota vytřít. Podlahy tak zůstanou dokonale čisté a vydezinfikované.

Vysavače a mopy

Robot má dva zásobníky, díky kterým si snadno poradí se suchým i mokrým úklidem. První zásobník o objemu 600 ml slouží ke klasickému suchému úklidu. Připojením mopovacího modulu s elektronicky řízeným mopováním je možné vysávat a mopovat současně. Tím se dosáhne dvou úklidů v rekordním čase. Zásobník na mopování je vybaven tkaninou z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a zároveň podlahu během úklidu leští. Tkaninu lze snadno vyjmout a vyprat v pračce.

Výkonný motor a vysoký sací výkon

Vysavač je vybaven digitálním bezkartáčovým stejnosměrným BLDC motorem, který má řadu výhod. Je vysoce výkonný a ve srovnání s běžnými motory tišší, spolehlivější, energeticky úspornější a má delší životnost. Zároveň přispívá k vysokému sacímu výkonu vysavače, který dosahuje 3 300 Pa. Nabízí 3 úrovně výkonu, které se mění v závislosti na provozovaném režimu úklidu. Sací výkon lze také regulovat ručně podle potřeby a úrovně znečištění.

Kvalitní baterie s výdrží 180 minut se postará o úklid celé domácnosti

Vysavač je napájen kvalitní vysokokapacitní baterií LG BYD s kapacitou 3 200 mAh, která na jedno nabití vydrží uklízet až 180 minut. Tyto baterie vynikají dlouhou životností, vysokým výkonem, bezpečností a stabilním cyklickým provozem. Díky svým vynikajícím vlastnostem se používají například v automobilovém průmyslu nebo v bateriových úložištích pro fotovoltaické systémy. V okamžiku, kdy kapacita baterie klesne pod 15 %, robot se automaticky vrátí do dokovací stanice.

Tři typy kartáčů

 • Kartáč na koberce - Jedná se o spirálový kartáč, který je tvořen kombinací štětin a gumových čepelí. Je vhodný na všechny typy podlah včetně koberců.
 • Kartáč HardFloor - Tento kartáč je ideální zejména na tvrdé podlahy. Díky svému měkkému povrchu se speciálními vlákny dokáže zachytit až 3krát více nečistot včetně miniaturních částic. S tímto kartáčem je dosaženo účinného a zároveň šetrného čištění bez poškrábání podlah.
 • Kartáč pro domácí mazlíčky - Tento spirálový kartáč opatřený gumovými čepelemi uvítají zejména domácnosti s domácími mazlíčky. Dokáže zachytit i ten nejjemnější prach, zvířecí chlupy nebo spadané vlasy, aniž by se zamotal.

Maximální výkon na kobercích

Pokud je v robotu nainstalován kartáč na koberce, lze použít funkci Carpet turbo. Aktivuje se v okamžiku, kdy vysavač najede na koberec. Automaticky zvýší sací výkon na maximum, aby zajistila opravdu účinný úklid. Po návratu na tvrdé podlahy se vrátí k původnímu výkonu.

Senzor proti nárazu a pádu ze schodů

Robot je vybaven speciálním senzorem, který zajišťuje dokonalou orientaci podél stěn a zabraňuje pádu ze schodů. Zároveň chrání vysavač i nábytek před poškozením. Senzor detekuje případné překážky, před kterými robot včas zpomalí. Slouží také k detekci skla a černých stěn, takže robot zvládne i úklid podél těchto povrchů.

Snadné ovládání pomocí mobilní aplikace nebo dálkového ovladače

Robota lze ovládat prostřednictvím aplikace Concept Home, která je v češtině a je k dispozici zdarma pro systémy iOS a Android. Pomocí aplikace lze úklid naplánovat kdykoli a odkudkoli a také sledovat, kolik toho robot uklidil a kde se právě nachází. Pro lidi, kteří nejsou příznivci aplikací nebo nemají chytrý telefon, lze robota plně ovládat také pomocí dálkového ovladače.

Plánování úklidu

Chytrá funkce ROOMPLAN 3.0 umožňuje naplánovat úklid do posledního detailu. Pomocí aplikace lze nastavit přesný plán úklidu, režim úklidu a úroveň sacího výkonu pro každou místnost nebo určenou zónu. Robot se v nastavený čas automaticky spustí, začne uklízet a po dokončení úklidu se vrátí do nabíjecí stanice. Další funkcí je funkce automatického pokračování úklidu Total Surface, kdy se nemusíte obávat, že by vysavač neuklidil větší plochy. Pokud mu během úklidu dojde energie, automaticky vyhledá nabíjecí stanici, kde počká, dokud se plně nenabije. Poté se automaticky vrátí k úklidu a pokračuje tam, kde skončil.

Režimy úklidu

 • Režim kompletního úklidu - tento režim je určen pro úklid celé domácnosti. Robot skenuje a vytváří mapu, kterou následně rozdělí na menší zóny. Jednotlivé oblasti pak vysává jednu po druhé důkladně podél stěn a poté v řadách vysává prach na zbývajících místech. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.
 • Zónový režim - Hlavní výhodou zónového režimu je, že robot nebude uklízet celou domácnost, ale pouze tam, kde je to skutečně potřeba. Pomocí aplikace lze definovat a pojmenovat až 15 zón, včetně oblastí s omezeným přístupem. Ve vybrané zóně bude robot uklízet stejným způsobem jako při automatickém úklidu, tj. bude vysávat podél stěn a poté v řadách uklidí zbývající oblasti. Pokud je třeba zvýšit účinnost úklidu, lze použít další funkce: DOUBLE, kdy robot po dokončení běžného úklidu opakuje úklid v řadách napříč svou původní dráhou, a TURBO, která zvýší sací výkon na nejvyšší úroveň.
 • Místní režim - Místní režim je určen pro úklid menších ploch. Lze jej spustit přímo na těle vysavače, kdy robot na střední sací výkon provede dvojitý úklid na ploše 2 × 2 m se středem ve výchozí poloze. Pro přesnější úklid lze pomocí aplikace určit bod na mapě a aktivovat úklid v režimu TURBO. Robotický vysavač se automaticky vydá na určené místo, které identifikuje jako střed, a provede dvojitý úklid s maximálním výkonem na ploše 1,5 × 1,5 m.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 180 min.
Mapování více podlaží Ano
Automatická detekce povrchu Ano
Funkce dobít a pokračovat Ano
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ano
Vysává a mopuje najednou Ano
Typ navigace Laser

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Concept VR3115 smart

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi